Medya
Giriş Tarihi : 21-10-2019 15:19   Güncelleme : 21-10-2019 15:28

Skoru bilen Tişört kazandı

Kayserispor ile Kasımpaşa arasında oynanan maçın skorunu bilen 2 takipçimiz Kayserispor tişörtü kazandı. Skoru Bil Tişört kazan talihlileri.

Skoru bilen Tişört kazandı

Spor Toto Süper Lig'in 8.haftdasında Kayseri'de oynanan İstikbal Mobilya Kaysersipor-Kasımpaşa maçının skorunu doğru tahmin eden takipçilerimiz arasında 2 kişi, Kayserispor tişörtü kazandı.

Haber merkezimiz tarafından düzenlenen Skoru Bil Tişört Kazan isimli yarışmamıza katılan isimler arasında Kayserispor-Kasımpaşa maçının skorunu doğru tahmin eden 5 kişi oldu. İki takım arasında oynanan maçın skorunun 1-1 olarak sona ereceğine dair tahminde bulunan isimler Samet Tatlı, Semih Çokkatlı, Mehmet Erikçi, Şengül Şaydam ve Ahmet Kuleli oldu.

Editörlerimiz tarafından 5 ismin katıldığı kura çekimi gerçekleştirildi. Yapılan kura çekimi sonrasında 2 Asil 2 yedek talihli belirlendi. Kayserispor tişörtü kazanan isimler Semih Çokkatlı ile Ahmet Kuleli oldu. Yedek üyeler ise Mehmet Erikçi ile Şengül Saydam oldu.

Semih Çokkatlı ile Ahmet Kuleli'nin 28 Ekim 2019 Pazartesi gününe kadar tarafımızla irtibata geçerek hediyelerini alması gerekiyor. Asil talihlilerin hediyelerini almamaları halinde 29 Ekim 2019 gününden itibaren hediyeler yedek talihlilere verilecektir.