Medya
Giriş Tarihi : 27-06-2020 19:14   Güncelleme : 27-06-2020 19:14

Sivasspor Kayserispor maçı skor tahmin oyunu

Sivasspor Kayserispor maçı kaç kaç biter. Sivasspor ile Kayserispor arasında oynanacak müsabakanın skorunu doğru tahmin et tişört kazan. Sivasspor Kayserispor maçı skor tahmin oyunu

Sivasspor Kayserispor maçı skor tahmin oyunu

28 Haziran 2020 Pazar günü Sivas'ta oldukça önemli bir müsabaka oynanacak. Şampiyonluk hesapları yapan ev sahibi ekip Sivasspor ile kümede kalma mücadelesi veren Kayserispor karşılaşacak. Süper Ligi 2019-2020 sezonu 29. hafta müsabakası olan Sivasspor-Hes Kablo maçının skorunu doğru tahmin eden 2 takipçimize Kayserispor tişörtü hediye edeceğiz.

Tahmin edin..
Sivas'taki müsabakanın sonucunu doğru tahmin edecek 2 takipçimize Kayserispor tişörtü hediye edeceğiz. Doğru tahmin eden takipçi sayımızın 2'den fazla olması durumunda doğru tahminde bulunan kişiler arasında kura çekimi yapacağız ve 2 talihli takipçimiz tişört kazanacak. Takipçilerimiz, tahminlerini Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden değil, bu açıklamanın alt tarafında bulunan "Yorum" bölümünden yapmak zorundadır. Tahmin oyunumuz, 28 Haziran 2020 Pazar günü saat 18.30'da maçın başlaması ile birlikte sona erecektir. 

Tişört kazanın.. 
Mini tahmin oyunumuz sonrasında doğru tahminde bulunan 2 talihlimiz önümüzdeki hafta içerisinde hediyelerine alabilirler. Doğru tahminde bulunup Kayserispor tişörtü kazanan okurlarımız (2 asil - 2 yedek talihli) 29 Haziran 2020 Pazartesi günü bu internet sitemizden duyurulacaktır.

Hediye kazanan kişilere sağlıklı bir şekilde ulaşıp hediyesini verebilmek adına Mini yarışmamıza katılacak takipçilerimizin gerçek isim ve iletişim adresi ile tahminde bulunmaları gerekmektedir. Takma isim/rumuz ile yapılacak tahminler gerçek şahıs olmayacağı için geçerli görülmeyecektir. Başta Kayserispor olmak üzere, mini oyunumuza katılan herkese başarılar diliyoruz.