Futbol
Giriş Tarihi : 03-02-2021 10:40   Güncelleme : 03-02-2021 16:09

Sivasspor BB Erzurumspor maç kadrosu muhtemel 11 kimler var? 3 Şubat Sivas Erzurum maçı hangi kanalda, saat kaçta, şifresiz mi?

Sivasspor BB Erzurumspor maç kadrosu muhtemel 11 kimler var? 3 Şubat Sivas Erzurum maçı hangi kanalda, saat kaçta, şifresiz mi?

Kayseritempo.org - Sivasspor BB Erzurumspor maç kadrosu muhtemel 11 kimler var? 3 Şubat Sivas Erzurum maçı hangi kanalda, saat kaçta, şifresiz mi? Süper Lig'in 23 haftası heyecan dorukta maçlar devam ediyor. Birbirinden iddialı takımlar kıyasıya mücadele verirken puan tablosunu yükseltmek adına ellerinde geleni yapıyorlar. Spor severler tarafından da merak konusu olan bu maç araştırılmaya devam ediyor.

Sivassspor BB Erzurumspor maçı için geri sayım başladı. İki takım da galibiyetten başka birşey düşünmezken kıyasıya mücadele vermek için hazırlıklara başladı. Futbol severler tarafından her gün taki p edilen maçlar, kadrosuylada bir hayli araştırma konusu oldu. Galibiyetten başka bir şey düşünmeyen iki takımın mücadelesine sahne olacak zorlu maç öncesi merak konusu.

3 Şubat Sivasspor BB Erzurumspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Süper Lig Sivasspor - BB Erzurumspor maçı Sivas'ta Yeni 4 Eylül Stadı'nda kıyasıya mücadeleyle gerçekleşecek. Sivasspor - BB Erzurumspor maçı karşılaşması 3 Şubat Çarşamba (bugün) saat 13:30'de başlayacaktır. beIN Sports 1'de canlı yayınlanacak.

Sivasspor BB Erzurumspor maç kadrosu muhtemel 11 kimler var?

Bivasspor: Samassa, Ahmet, Appindangoye, Caner, Uğur, Cofie, Yatabare, Fajr, Hakan, Gradel, Kayode

BB Erzurumspor: Szumski, Murat, da Costa, Teikeu, Leo, Omolo, Donald, Cenk, Aatif, Emrah, Gomes.