Kayserispor
Giriş Tarihi : 11-12-2019 19:12

Silviu Lung ile ilgili flaş gelişme

Kayserispor'dan ayrılması gündemde olan Silviu Lung ile ilgili flaş bir karar alındı. Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, Lung ile ilgili müjdeyi verdi.

Silviu Lung ile ilgili flaş gelişme

Süper Lig'in en başarılı kalecilerinden birisi olarak gösterilen Silviu Lung'un Kayserispor'dan ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki spekülasyonlar son bulmak üzere. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ancak uzatma opsiyonu Kayserispor'da olan Rumen kaleci ile ilgili önemli bir karar alındı.

30 yaşındaki kalecinin Kayserispor'dan ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki sorunun yanıtı kulüp başkanı Berna Gözbaşı verdi. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı, Çaykur Rizespor maçında sergilediği performans ile bir kez daha gönülleri kazanan Silviu Lung ile sözleşme yenileyeceklerini duyurdu. Başkan Gözbaşı, "Bugün kendisi ile görüştük ve sözleşme uzatmaya karar verdik. Müjdeli haberi inşallah yarın vereceğiz. Lung Kayserispor'dan ayrılmayacak. Lung'u çok seviyoruz. O da Kayseri'yi ve bizleri seviyor" dedi.

Başkan Gözbaşı, Lung'un Rizespor maçında gösterdiği performansı Gaziantep deplasmanında da göstermesini isteyerek "Lung, takımımızın önemli bir oyuncusu. Kendisi burada kalacak ve inşallah Gaziantep maçında da kurtarışlarına devam edecek" yorumunda bulundu.