Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-05-2020 14:17   Güncelleme : 19-05-2020 14:17

Silviu Lung hırs küpü

Hes Kablo Kayserispor’un Rumen kalecisi Silviu Lung antrenmanlardaki hırsı ile dikkat çekiyor.

Silviu Lung hırs küpü

Hes Kablo Kayserispor, 12 Haziran 2020 günü kaldığı yerden devam edecek Süper Lig maçları için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Teknik Direktör Robert Prosinecki yönetiminde kulüp tesislerinde sürdüren Sarı-Kırmızılı takımda tempo her geçen artarak devam ediyor. 

Hırs küpü
Hes Kablo Kayserispor’un tecrübeli kalecisi Silviu Lung, idmanların en çalışkan isimleri arasında. Antrenmanlardaki istekli ve arzulu görüntüsü gözlerden kaçmayan tecrübeli file bekçisi, performansı ile takım arkadaşlarının ve hocaların en güvendiği isimler arasına girdi. 
Kalan 8 maçta en iyi şekilde görevini yerine getirmek isteyen Silviu Lung, “Bu sezon için kalan 8 maçımız var. Bu maçları kazanmak ve ligde kalmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bunun için sıkı çalışıyoruz. Bizim bir hedefimiz var ve bu hedefe ulaşmak istiyoruz. Ligde son sıradayız ama pesetmek bize yakışmaz. Çalışmalarımız oldukça verimli ve keyifli geçiyor. bu virüs de biran önce biter ve hayat normale döner. Biz de keyifle işimizi yapmaya devam ederiz" diye konuştu.