Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-12-2019 02:28   Güncelleme : 10-12-2019 11:22

Silviu Lung gidecek mi

Rizespor maçında dünyaları kurtaran Kayserispor kalecisi Lung devre arası gidecek mi

Silviu Lung gidecek mi

İstikbal Mobilya Kayserispor’un Rumen kaleci Silviu Lung, Çaykur Rizespor maçında kalesinde devleşti. İstikbal Mobilya Kayserispor’un başarılı kalecisi Silviu Lung, Çaykur Rizespor maçında sergilediği performans ile alkış topladı. Yaptığı kritik kurtarışlar ile Sarı-Kırmızılı takıma adeta hayat veren Lung, galibiyette önemli rol oynadı. 

Çaykur Rizespor forvetlerine geçit vermeyen Silviu Lung, “Futbol, takım oyunu. Bugün arkadaşlarımın hepsi savaştı. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Ben sadece üzerime düşeni yaptım. Benim işim, topun ağlara gitmesini engellemek. Görevimi yaptıysam çok mutluyum” dedi.

Gidebilir
Diğer yandan Rumen kaleci Lung'un takımdan ayrılması gündemde. Ekonomik sıkıntılardan kurtulmanın yollarını arayan İstikbal Mobilya Kayserispor kulübü, İspanya'dan Lung için gelen bazı teklifleri değerlendirmeye aldı. Sarı Kırmızılı kulüp ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan ancak sözleşmeyi uzatma opsiyonu bulunan Lung'dan para kazanmak isteyen sarı kırmızılı yöneticiler, önümüzdeki hafta bu konuyu değerlendirecek.

Haber: Halil Köktaş