Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-03-2019 15:27   Güncelleme : 29-03-2019 15:27

Shazam paralı mı . Shazam indirmek

Aradığınız müziği bulan bir uygulama Shazam. Shazam uygulaması şarkı arayanlar için oldukça kolay ve sevilen bir uygulama.

Shazam paralı mı . Shazam indirmek

Aradığınız müziği bulan bir uygulama var. Evet yanlış duymadınız. Evde, İşte, Konserde, Kısacası her yerde çalan müziği bu uygulama ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu harika uygulamanın adı ise Shazam. Bu uygulamaya çalan müziği dinlettiğiniz saniyeler içerisinde sizlere sunuyor.

Shazam paralı mı?
Uygulama android ve apple kullanıcıları içinde kullanılabilmektedir. Apple kullanıcıları, app store dan , android kullanıcıları Google playden “shazam” aratarak kolaylıkla indirme işlemi sağlayabilirler. Çalan şarkı sırasında uygulamaya açarak dinle butonuna basarak şarkı uygulamaya dinletilir ve çalan şarkıcı, ve isimi ekranda görünür. Son zamanlarda gelen yeni bir özellikle resimle şarkı aramak da mümkün. Shazam uygulaması şarkı arayanlar için oldukça kolay ve sevilen bir uygulama haline gelmiştir. Şuanlık ücretsiz olan bu programın önümüzdeki süreçte paralı olma ihtimali de yüksek.

Milyonlara ulaştı
Shazam dünyanın en popüler uygulamalarından biri haline geldi. Müzik tanımlamak, şarkı sözü edinmek ve şimdi de sanatçıların kendilerinin keşfettikleri müzikleri keşfetmek için her ay 100 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Müziği anında tespit ve sevdiğin sanatçılarla müzik keşfetme heyecanını paylaş. Calvin Harris, Pitbull, Meghan Trainor, Avicii, Jason Derulo, Wiz Khalifa gibi en popüler sanatçıların neler Shazamladığını gör. Shazam'ı istediğin kadar kullan. Bazı özellikler yer, cihaz ve uygulama versiyonundan bağımsızdır, Sınırsızdır.

• Şarkı sözlerini ve videoları keşfet
• Şarkıları ön izle ve Spotify çalma listelerine ekle
• Yeni müzikleri keşfetmek için tavsiye edilen şarkılara bak
• Shazam'ın gerçek zamanlı listeleriyle güncel kal
• Takip ettiğin sanatçılarıa ait yeni single'lar, albümler ve klipler hakkında en son bilgileri al.