Magazin
Giriş Tarihi : 09-04-2020 17:38   Güncelleme : 09-04-2020 17:54

Sezen Aksu Covid19 uyarısı yaptı

Usta şarkıcı Sezen Aksu, yeni şarkısı ile ilgili paylaşım yaparken takipçilerine Korona Virüs uyarısında bulundu. Sezen Aksu Gıplaşmayın dedi. Sezen Aksu kimdir. Sezen Aksu ile ilgili bilinmeyenler. Neden Minik Serçe denildi.

Sezen Aksu Covid19 uyarısı yaptı

Gerek sesi gerekse şarkıları ile milyonların gönlünde taht kuran usta sanatçı Sezen Aksu, hem yeni şarkısının demosunu paylaştı hem de yazdığı mektupla sevenleriyle dertleşti. Sezen Aksu Korona Virüs salgını ile ilgili olarak da takipçilerini uyarmayı ihmal etmedi.

Sezen Aksu,  karantina günlerinde yaşadıkları ile ilgili olarak "Başımıza gelen şeyin adına hayat diyoruz arkadaşlar, küçücük aklımızla yönetebileceğimizi, değiştirip dönüştürebileceğimizi zannettiğimiz evrenin kusursuz matematiğiyle dövülerek terbiye ediliyoruz şu an. Öyle ya da böyle geçilecek bu ateş çemberinden. Anadolu’nun özdeyişlerini çok önemserim. Bilhassa dar zamanlarda tek bir satır bütün endişelerimizin, sorularımızın cevabı olabilecek güçtedir. Demem o ki kışın sonu bahardır" paylaşımı yaptı.

Yeni şarkısının demosunu da paylaşan Sezen Aksu, şarkının adının "Ne yapayım şimdi ben" olduğunu ifade ederek, "Bana bakınun oturduğunuz yerde, gıpraşmayın. Şarkının sözlerini sular seller gibi ezber edin. Corona geçtiğinde sınav yapıcam. Ödülünüz bu süreçte birikecek yeni sözler ve besteler" dedi.