Magazin
Giriş Tarihi : 04-02-2021 10:18   Güncelleme : 04-02-2021 10:18

Şeyma Subaşı’ndan Bornozlu Paylaşım 

Yeni sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’nin kollarında ve yarı çıplak bir halde bornozla poz veren Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına Instagram’dan kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Şeyma Subaşı’ndan Bornozlu Paylaşım 

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra paylaşımlarıyla bir anda Instagram fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı’nın son fotoğrafı büyük beğeni topladı. Yeni sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’nin kollarında ve yarı çıplak bir halde bornozla poz veren Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına Instagram’dan kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

AŞKLARINI YAŞIYORLAR:
Önce Acun Ilıcalı ile sonra da yaşadığı aşklar ve özel hayatıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın son sevgilisi Mısırlı yatırımcı Mohammed  Al  Saloussi ile paylaştığı yarı çıplak ve bornozlu paylaşımı büyük beğeni topladı. Instagram hesabından neredeyse yaşadıklarını an be an paylaşan ve takipçilerinin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Şeyma Subaşı, son olarak üzerinde bir bornozla yarı çıplak halde Mısırlı sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’ye sarılırken yaptığı paylaşımla dikkat çekti. 

ACUN’A GÖNDERME:
Son zamanlarda daha cüretkar ve sevgilisini daha çok ön plana çıkartarak paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı, fotoğrafının altına “I’m all yours .“ ifadelerini yazdı. Türkçesi ‘’Tamamen Seninim’’ olan bu cümleyle Salossi’ye olan aşkını tamamen ifade eden Subaşı, daha önce de ‘’Melisa’dan sonra başıma gelen en güzel şeysin’’ şeklinde bir ifadeye yer vermiş, bu cümle Acun Ilıcalı’ya gönderme ve onu kıskandırma taktiği olarak yorumlanmıştı.

Bilindiği üzere Şeyma Subaşı, bundan önce de İtalyan sevgilisi Guido Senia ile benzer bir aşk yaşamıştı. Ancak ekonomik olarak Şeyma Subaşı’nın Dj’lik yapan Guido’yu desteklediği iddiaları ortaya atılmış ve hatta bu yüzden çiftin arasında sık sık maddi konulardan kavga çıktığı da iddia edilmişti.