Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-10-2020 18:16   Güncelleme : 14-10-2020 18:16

Ses getiren transferler yapıldı

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, bu sezon ses getiren transferler yaptıklarını söyleyerek, başarı çıtasının yükseleceğini idida etti.

Ses getiren transferler yapıldı

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor, sahasında oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürürken başkan Berna Gözbaşı da, yeni transferlerin alışma evresinden geçtiğini ifade etti.

"Ses getirdik"
Hes Kablo Kayserispor camiasının gerçekleştirilen transferler ile ilgili yoğun eleştirilerine karşın alınan oyuncuların başarılı olacağına inandığını söyleyen Başkan Gözbaşı, lige verilen aranın kendilerine ilaç gibi geldiğini söyledi.Anadolu Ajansı'na açıklama yapan ve transferlerin başarısından söz eden Berna Gözbaşı, harcama limitinin az olmasına rağmen ses getiren transferler yaptıklarını söyledi. Berna Gözbaşı, "Bu yıl yaptığımız yeni transferlerle bambaşka bir Kayserispor ortaya çıkardık. Ligde harcama limiti en az olan takım olmamıza rağmen, mevcut sıkıntılara rağmen ses getiren transferler yaptık" dedi.

Hedef..
Hes Kablo Kayserispor'un bu sezonki hedefinin ilk 10 takım arasında yeralmak olduğunu da dile getiren Berna Gözbaşı, "Binbir zorlukla kurduğumuz bu takım, ilk 4 haftada 6 puan aldı. Çok daha iyi günlerin bizi beklediğine eminim. Bu sezonki hedefimiz ligi ilk 10 takım arasında bitirmek" cümlesi kurdu. 

Haber: Yavuz Yıkılmaz