Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 10:55   Güncelleme : 16-02-2021 10:55

Serenay Sarıkaya Şahmeran Dizisinde Yer Alacak mı, Oynayacak mı?

Serenay Sarıkaya Şahmeran Dizisinde Yer Alacak mı, Oynayacak mı?

Kayseritempo.org - Serenay Sarıkaya Şahmeran Dizisinde Yer Alacak mı, Oynayacak mı? Uzun zamandır Tv projelerinde göremediğimiz güzel oyuncu Serenay Sarıkaya sessizliği bozuyor mu? Yıldız oyuncu Seranay Sarıkaya uzun süre rol almadığı dizi yapımlarına geri mi dönüyor? Yıldız oyuncu Şahmeran dizisi ile sessiliğini bozucak mı? Oyuncu uzun bir süredir herhangi bir proje de yer almıyordu en son Fİ isimli dijital ortam dizisinde yer alan yıldız oyuncu uzun bir süre sonra ekranlara dönmeyi planlıyor. Aslında yıldız oyuncu kendisine bir çok teklif geldiğini ancak kabul etmeyip, sadece müzikale devam ediyordu. Ancak Şahmeran dizisi ile tekrar ekranlara dönebilir.
 

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın dijital platform devi olan Netflix ile anlaşması bulunmakta fakat oyuncu dışardan gelebilcek güzel bir teklifi de değerlendirebileceğini ifade ediyordu. Ve uzun bir süre yer alabileceği güzel bir proje bekleyişi içerisinde olan yıldız oyuncu akıllara acaba Şahmeran Dizisinde oynayacak mı? sorusunu getirdi.

Serenay Sarıkaya Şahmeran Dizisinde Yer Alacak mı, Oynayacak mı?

Serenay Sarıkaya'nın Şahmeran dizisinde oynayabileceği iddaları ortaya atıldı.

Şahmeran Dizisi Hakkında

Senaryosunun Pınar Bulut’un yazmakta olduğu Şahmeran dizisi bir süredir herkes tarafından duyulmaya başlanmıştı. Dizinin hazırlıkları hala devam ediyor ama bazı belirsizlikler giderilmiş değil. Yapımcı kuruluşun yıldız oyuncu olan Serenay Sarıkaya’ya ciddi bir teklif götürüldüğü söyleniyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Umur Turagay yer almakta. Şimdiden gündem olmaya başlanan dizinin ilerleyen süreçlerde uzun süre gündemde kalacağı dizi eleştirmenleri tarafından söyleniyor.