06 NİSAN 2020 Pazartesi 19:09
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 25-01-2020 22:29   Güncelleme : 26-01-2020 20:25

Şerbetçioğlu Ailesinin Mutlu Günü

Kayseri'nin tanınış isimlerinde olan kuyumcu Ahmet Şerbetçioğlu'nun kızı Özge Şerbetçioğlu yemekli bir düğün töreniyle evlendi. Düğün törenine çiftin aile yakınları ve siyaset dünyasından pek çok isim katıldı.

Şerbetçioğlu Ailesinin Mutlu Günü

Flamingo De Luxe Beyaz Salon’da gerçekleştirilen düğün törenine Şerbetçioğlu ile Çıklaçifçi aileleri ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri iştirak etti.

Kayseri’nin tanınmış isimlerinden olan Şerbetçioğlu ailesinin kızı Özge Şerbetçioğlu ve Çıklaçifçi ailesinden Furkan Çıklaçifçi ile düzenlenen yemekli bir düğün törenle evlendi.

Çiftin bu mutlu gününde siyaset dünyasından isimlerde teşrif etti. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy çiftin bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Mutlu çiftin nikahını Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, dualar ve iyi temenniler eşliğinde kıydı. Daha sonra sözü Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy’a bırakarak, nikah defterini gelin hanıma kendisinin teslim etmesini rica etti.
Nikahın kıyılmasının ardından genç çift doyasıya eğlendi. Genç çiftin bu mutlu gününde aile büyükleri ve dostları yalnız bırakmayarak onlara eşlik etti.

Haber: Başak Eğri - Duygu Sarınca

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA