Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 21:22   Güncelleme : 19-02-2021 21:22

Seni Çok Bekledim Selo Kimdir? Seni Çok Bekledim dizisi Selahattin karakteri Caner Şahin Kaç yaşında, Hangi dizilerde rol almıştır?

Seni Çok Bekledim Selo Kimdir? Seni Çok Bekledim dizisi Selahattin karakteri Caner Şahin Kaç yaşında, Hangi dizilerde rol almıştır?

Kayseritempo.org - Seni Çok Bekledim Selo Kimdir? Seni Çok Bekledim dizisi Selahattin karakteri Caner Şahin Kaç yaşında, Hangi dizilerde rol almıştır? Star TV ekranlarında izleyicileri hayran bırakacak bir yapıt daha geçtiğimiz zamanlarda vizyona girdi. İzleyicilerini adeta ekranın başına kilitlemeyi başaran Seni Çok Bekledim dizisinde birbirinden ünlü ve yetenekli pek çok oyuncu da rol almaktadır.

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaşmakta olduğu dizide izleyiciler için bazı noktalar hala karışıklığını ve sırrını koruyor diyebiliriz. Bu noktalardan bir tanesi de bölümün ortalarında görünmesi ile bizim de tanıma fırsatı bulduğumuz Selahattin karakteridir. İzleyicilerin aklında merak uyandıran bu karakter aniden Erzincan’dan kalkıp İstanbul’a dönme kararı almıştır. Özcan Deniz’in hayat vermekte olduğu Kadir’in kardeşi rolünde onu izleyip izlemeyeceğimiz de bir merak konusu olurken vefat eden dedenin nesi olduğu da çok sık sorulan sorular arasında yer alıyor.


Selo Kimdir, Gerçek Adı Ne?


Seni Çok Bekledim dizisinde Selo yani Selahattin karakterine hayat veren oyuncu Caner Şahin’dir. Dizi içerisinde seyircilere sergilemekte olduğu karakterin çalışkan, fazlasıyla ailesine düşkün ve fedakar özellikleri ile izleyicilerin kalbinde taht kurduğunu söyleyebiliriz. Caner Şahin 1992 doğumlu olup doğum yeri ise Eskişehir’dir. İstanbul Teknik Üniversitesi  dahilinde Makine Mühendisliği eğitimi aldığı sırada bu eğitimini yarıda bırakarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ma girmiş ve burada Tiyatro bölümünde boy göstermeye başlamıştır. Daha sonrasında ise bu boy göstermelerin bir sonucu olarak oyunculuk kariyeri başlamış ve başarı ile devam etmektedir.