Medya
Giriş Tarihi : 05-02-2021 20:05   Güncelleme : 05-02-2021 20:06

Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir? Seni Çok Bekledim Şebnem gerçek adı ne, kaç yaşında? Seni Çok Bekledim Sibel Şişman oynadığı diziler!

Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir? Seni Çok Bekledim Şebnem gerçek adı ne, kaç yaşında? Seni Çok Bekledim Sibel Şişman oynadığı diziler!

Kayseritempo.org - Seni Çok Bekledim Şebnem kimdir? Seni Çok Bekledim Şebnem gerçek adı ne, kaç yaşında? Seni Çok Bekledim Sibel Şişman oynadığı diziler! Ekranların yeni dizisi Seni Çok Bekledim, konusu ve karakterleriyle konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen dizi, Erzincan'dan Katar'a, Katar'dan İstanbul'a uzanan bir hikayeyi anlatıyor. İlk bölümde büyük beğeni toplayan dizi Şebnem karakteriyle de gündemden düşmüyor.

Star TV ekranlarında 29 Ocak Cuma akşamı ekranlara gelen Seni Çok Bekledim, ilk bölümü yayınlandıktan sonra gündeme bomba gibi düştü. Konusu ve karakterleriyle konuşulmaya devam eden dizi, Şebnem karakteriyle de araştırma konusu olmaya devam ediyor.

Şebnem Kimdir?

Dizinin başrolü Ayliz'in en yakın arkadaşı olan Şebnem, güçlü, açık sözlü ve neşeli bir karakterdir.
Müzik onun en büyük tutkusudur. Hayat Dolu bir karakter olan Şebnem, gerçekte Sibel Şişman tarafından canlandırılmaktadır.

Sibel Şişman kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Şebnem karakterine hayat veren Sibel Şişman, 22 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu, uzun bir süre tiyatro ile ilgilendikten sonra dizi sektörüne adım atma kararı almıştır.

Sibel Şişman'ın yer aldığı yapımlar:

2021 – Seni Çok Bekledi (Şebnem)
2018 – Erkenci Kuş (Güliz)
2017 – Siyah İnci (İnci)
2016 – Yeter (Yonca)
2014 – Yılanların Öcü (Ayşe)
2013 – Küçük Kıyamet
2012 – Farklı Desenler (Asiye)