Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 03:03   Güncelleme : 09-01-2021 09:02

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Star TV Yeni dizisi Seni Çok Bekledim Ne Zaman, Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Star TV Yeni dizisi Seni Çok Bekledim Ne Zaman, Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?

Kayseritempo.org - Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Star TV Yeni dizisi Seni Çok Bekledim Ne Zaman, Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor? Star TV bomba bir diziyle seyircileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Uzun zamandır gündemden düşmeyen Özcan Deniz, Star’da yayınlanacak dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Söz konusu Özcan Deniz’in yer aldığı yapımsa kadrodaki diğer oyuncular ve konusu merak ediliyor. Star TV yeni projeye imza ederken Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosu ise oldukça merak ediliyor.

Seni Çok Bekledim dizisinde müthiş isimler yer alırken dizinin ne zaman saat kaçta 1. bölümünün ekrana geleceği ise merak konusu oldu. Yeni yılın ilk dizilerinden Seni Çok Bekledim, konusu ve oyuncuları araştırmaya başlandı. Yayımlanan ilk tanıtım fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken Dizi, Dnz Film yapımı, yönetmeliğini Şahin Altuğ'nun yaptığı, senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınmıştır.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kim?
Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Seni Çok Bekledim konusu ne?
Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Ayrıca dizide abi ve kardeş olarak ekrana gelecek olan Özcan Deniz ve İlhan Şen’in annesini ise Lila Gürmen (Mihre) canlandıracak.

Seni Çok Bekledim Ne Zaman, Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?
Star'da ilk tanıtımı yayınlanan dizinin yayınlanacağı tarih netleşmemişken, Ocak sonu izleyicilerle buluşacağı söyleniliyor.