Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 03:32   Güncelleme : 09-01-2021 09:01

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Seni Çok Bekledim dizisi uyarlama mı, nerede hangi ülke, il ve ilçede çekildi? Doha Katar Nerede?

Seni Çok Bekledim dizisi çekimleri Doha, Katar'da yapıldı. I Waited for You'nun ilk bölümleri Katar'ın başkenti Doha'da yapıldı. Özcan Deniz, çekildiği Doha ile ilgili, "Bu hikayenin Katar'da başlaması gerekiyordu.

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Seni Çok Bekledim dizisi uyarlama mı, nerede hangi ülke, il ve ilçede çekildi? Doha Katar Nerede?

Kayseritempo.org - Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? Star TV Seni Çok Bekledim dizisi uyarlama mı, nerede hangi ülke, il ve ilçede çekildi? Doha Katar Nerede? Senaryosu Özcan Deniz'e ait olan Seni Çok Bekledim dizisi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Tanıtım fragmanıyla seyircileri ekranlara kilitleyen yapım, ne zaman başlayacağı ve çekim yerinin neresi olduğu seyirciler tarafından araştırılıyor. Seni çok bekledim Özcan Deniz'in yeni dizisi olacak. Seni Çok Bekledim O3 Medya tarafından hazırlanmıştır. Proje tasarımı şarkıcıdır; Yönetmenliğini oyuncu Özcan Deniz'in üstleneceği Sizi Bekledim dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şahin Altuğ yer alıyor. Dizi bir aşk dizisidir. Siz Beklediniz Çok Bekleyin dizisinin çekim yerlerini nerede ve nerede yazalım. Dizinin ilk bölümleri Katar'ın başkenti Doha'da çekildi. Seni çok bekledim daha sonra İstanbul'da çekilmeye devam edecek.

Yayımlanan ilk tanıtım fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Seni Çok Bekledim, başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. ATV ekranında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteriyle büyük hayran kitlesine ulaşan İrem Helvacıoğlu, bu sefer yepyeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkıyor. Dnz Film yapımı, yönetmeliğini Şahin Altuğ'nun yaptığı, senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dram türündeki dizi, nerede çekildiği ve ne zaman yayınlanacağı merak edilenler arasında yer alıyor.

Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor?
Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar'ın Doha şehrinde gerçekleşesi farklı bir kültürün dizide yansıtılacağı düşüncesini beraberinde getirdi.  

Ben Çok Bekledim dizisinin oyuncuları kimler?
Merakla beklenen kadın ve erkek oyuncular dizisinin başrolleri açıklandı. Ben de Seni Bekledim dizisinin senaryosu birçok ünlü oyuncuya gönderildi. Çok iyi ve hırslı bir kadroya sahip olacağı Ben Çok Bekledim dizisinin erkek başrol oyuncusu Özcan Deniz'in olacağı bildirildi. Dizide ayrıca İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Durul Bazan, Ali İpin ve Yıldız Kültür gibi isimler de yer alacak. Nihan Büyükağaç son olarak dizinin kadrosuna dahil olmuştu. Nihan Büyükağaç dizide İrem Helvacıoğlu'nun annesini canlandıracak.

Seni Çok Bekledim dizisi uyarlama mı, nerede hangi ülke, il ve ilçede çekildi?
İlk bölüm çekimlerine başlamak üzere olan Seni Çok Bekledim dizisinin ilk kareleri Doha'da çekildi. Doha çekimlerinden sonra Seni Bekledim dizisinin İstanbul'da devam etmesi bekleniyor.