Medya
Giriş Tarihi : 05-02-2021 20:07   Güncelleme : 05-02-2021 20:08

Seni çok bekledim nerede çekiliyor? Seni Çok Bekledim dizisi İstanbul'da nerede çekildi?

Seni çok bekledim nerede çekiliyor? Seni Çok Bekledim dizisi İstanbul'da nerede çekildi?

Kayseritempo.org - Seni çok bekledim nerede çekiliyor? Seni Çok Bekledim dizisi İstanbul'da nerede çekildi? Seni Çok Bekledim, Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı yapım geçtiğimiz hafta Cuma günü yayınlandı. Dizinin çekimlerinin yapıldığı mekanlar, izleyicileri büyülerken araştırma konusu oldu. İlk bölümü izleyenler dizinin çekim yerini aramaya başladı. Katar'da başlayan dizinin çekimleri İstanbul'da devam ederken dizi severler tarafından İstanbul'un sahne yerleri de merak konusu oldu.

Star TV'de yeni dizi Seni Çok Bekledim, yayınlanmaya başladı. Sarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in yeni projesi olan dizi, genç oyuncu İrem Helvacıoğlu'nun rol aldığı ve ilk bölümüyle ekrana geldi. Cuma akşamları izleyicilerle buluşan Seni Çok Bekledim, çekim yerleriyle de merak konusu olmaya devam ediyor.

Seni Çok Bekledim İstanbul'da nerede çekiliyor?


Çöl sahneleri ve büyük prodüksiyonuyla ilgiyi üzerine topladı. Uzun zamandır çekimleri devam eden dizi farklı çekim mekânlarıyla dikkat çekti. Dizi ekibi bölüm sahneleri için, ilk olarak Erzincan’da başladı. 10 günlük çekimi burada tamamlandı. Ardından Katar’ın başkenti Doha’ya hareket ederek belli sahnelerin çekimlerini burada tamamladı. Katar Hükümeti ile iş birliği sağlanarak çekimler gerçekleşti. Seni Çok Özledim Doha’da çekilen ilk Türk dizisi oldu. Çekim ekibi Doha’da ki çekimlerin ardından İstanbul'a gelerek çekimlere burada devam etmiştir. İstanbul çekim mekanları belli olmayan dizinin ilerleyen bölümlerde netleşeceği düşünülmektedir.