Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 22:30   Güncelleme : 19-02-2021 22:30

Seni Çok Bekledim Dizisinin Erol'u İlhan Şen Kimdir?

Seni Çok Bekledim Dizisinin Erol'u İlhan Şen Kimdir?

Kayseritempo.org - Seni Çok Bekledim Dizisinin Erol'u İlhan Şen Kimdir? Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmakta olan Seni Çok Bekledim dizisi yayınlanmakta olduğu her akşamın mutlak favori dizisi olarak gözlere çarpmaktadır. Senaryosunun çekiciliği ve oyuncu kadrosunun kalitesi ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran bir dizi olan Seni Çok Bekledim dizisinin başrollerini Özcan Deniz ve İpek Helvacıoğlu paylaşmaktadır. Ayın zamanda dizide yer alan Erol karakterini de İlhan Şen canlandırmaktadır.

Seni Çok Bekledim Dizisinin Erol’u İlhan Şen Kimdir?

Star Tv ekranlarının çok sevilen dizisi olarak bilinmekte olan Seni Çok Bekledim dizisinde Erol karakterine hayat veren İlhan Şen 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan sınırları dahilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Erol karakterine hayat veren İlhan Şen daha çok küçük iken iki yaşını doldurmadan önce ailesi İstanbul’a yerleşmiş ve doğal olarak o da İstanbul’a gelmiştir. Orta okul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan yakışıklı oyuncu ardından Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden de mezun olmayı başarmıştır.

2008 senesinde düzenlenen Türkiye en iyi model yarışması dahlinde finale kalmayı başaran yakışıklı oyuncu birinci olamasa da en iyi mayo modeli seçilerek ödüllendirildi. Sonrasında ise 2009 senesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin en iyi modeli seçilmeyi başardı. Kariyerini modellik ile sürdürmesinin üzerinden dikkatleri çekmeyi başaran yakışıklı isim günümüzde iş yaşantısına bir oyuncu olarak devam etmektedir.