Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 17:12   Güncelleme : 22-02-2021 17:12

Sen Çal Kapımı’nın Balca’sı İlayda Çevik’in Sen Anlat Karadeniz’de Bir Türlü Unutamadığı Olay!

Karagül dizisi ile 2013 yılında oyunculuğa adım adam güzel oyuncu Maya karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sen Çal Kapımı’nın Balca’sı İlayda Çevik’in Sen Anlat Karadeniz’de Bir Türlü Unutamadığı Olay!

Karagül dizisi ile 2013 yılında oyunculuğa adım adam güzel oyuncu Maya karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu karakter ile ünlenen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan başarılı oyuncu, İsimsizler dizisinde Yıldız karakteri ile kariyer hayatına devam etmeyi tercih etti.

Daha sonra ise Berrak karakterini canlandırarak Sen Anlat Karadeniz dizisi kadrosunda yer aldı. Çok kısa bir yapım olan Gel Dese Aşk projesinin ardından ise Sen Çal Kapımı dizisi ile yoluna devam etti.

Sen Çal Kapımı Balca'sının Aklı Sen Anlat Karadeniz'i Berrak'ta Kaldı!

ATV YouTube kanalında kendine yöneltilen sorulara yanıt veren güzel oyuncu İlayda Çevik, Sen Anlat Karadeniz dizisinde ki rolünün başlarda kendisini zorladığına değindi. Sonralarda bu rolün ağırlığını atlattığını belirtti. Mercan karakterine can veren Belfu Benian'in çok düzenli bir kişiliğe sahip olduğunu belirten ünlü oyuncu bunun takıntı derecesinde olduğunun altını çizdi. 

Oyuncu bu dizi sayesinde bir kız kardeşe sahip olduğunu ve onunla birlikte yaşamakta olduğunu belirtti. Çok neşeli ve renkli bir kişiliğe sahip olan oyuncu her şeye gülebileceğini belirtti. Unutulmaz bir anısı k anlatan oyuncu:

"Erken bir vakitte uçaktan inmiştim ve aşırı derece de uykum vardı. Setin boş bir odasında uyudum ve bu sırada sahnem iptal edilmiş. Uyanınca haberim oldu" diyerek samimi şekilde röportajını sürdürdü.