Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 20:00   Güncelleme : 09-01-2021 19:59

Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir, Gerçek Adı Ne? Mert Öcal Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç, Sevgilisi Kim?

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisiyle ününe ün katmaya geliyor. Survivor'un eski yarışmacısı Mert Öcal Dubai'li Prens Seymen karakteriyle dizi kadrosuna dahil olan yakışıklı oyuncu geniş bir hayran kitlesine sahip.

Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir, Gerçek Adı Ne? Mert Öcal Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç, Sevgilisi Kim?

Kayseritempo.org - Sen Çal Kapımı Prens Seymen Kimdir, Gerçek Adı Ne? Mert Öcal Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç, Sevgilisi Kim? FOX TV' de yayınlanan, başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel'in paylaştığı sevilen dizi Sen Çal Kapımı’da Prens Seymen rolünde Mert Öcal yer alıyor. Prens Seymen kimdir? Mert Öcal'ın yaşı, boyu ve nereli olduğu dizi severler tarafından merak ediliyor. Sen çal kapımı prens seymeni kim seslendiriyor? İlk bölümü 8 Temmuz 2020'de yayınlanan dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yapıyor. Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı Türk yapımı romantik komedi dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri heyecanla takip ediliyor. 

Sen Çal kapımı dizisinin yeni karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Gündemden düşmeyen yeni karakter Prens Seymen kim olduğu merak ediliyor. Fox TV’in en çok sevilen dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmen koltuğuna Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı yapımın Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin yer alıyor. Diziye yeni dahil olan Mert Öcal yani namı diyar Prens Seymen merak konusu oldu.Geçtiğimiz yıl büyük ilgiyle izlenen Survivor yarışmacısı Mert Öcal kim olduğu araştırılıyor.

Prens Seymen kimdir?

29 Eylül 1982 yılında İstanbul’da doğan ünlü oyuncu ve manken Mert Öcal bugüne kadar birçok yapımın içinde ismi geçti. Görgüsüzler Asla Unutma, Doktorlar, ve Arka Sokaklar gibi birçok yapımlarda gördüğümüz Öcal, pek çok defilede ve kataloglarda yer aldı. Son olarak Survivor 2020 yarışmasında hafızalarda yer etmişti.

Mert Öcal kimdir?

29 Eylül 1982 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu ve model Mert Öcal, Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçildi. Ayrıca 2004 "Best Model of The World" yarışmasının birincisi olmayı başardı. Mankenlik derecesi aldıktan sonra yurtiçi ve yurtdışında birçok katalog ve defileye katılan Öcal, bugüne kadar birçok yapımda rol aldı. Görgüsüzler, Beni Asla Unutma, Doktorlar ve Arka Sokaklar gibi birçok başarılı yapımda gördüğümüz yakışıklı oyuncu, birçok defilede ve katalogda yer aldı. Son olarak "Survivor 2020" yarışmasında mücadelesiyle takdir toplayan Öcal, yeniden setlere dönmesi üzerine hayranlarını mutlu etti.

Mert Öcal Rol Aldığı Diziler

İsimsizler (2017)

Savaşçı (Baran, 2017)

Aşk Yeniden (Ertan, 2015)

Bizim Okul (Murat, 2013)

Kız Annesi (Yalçın, 2011)

Görgüsüzler (Yılmaz, 2008)

Oyun Bitti (Murat, 2007)

Rüyalarda Buluşuruz (Murat, 2006)

Doktorlar (4. Sezon 2010

Nehir (2005)

Asla Unutma (Salih, 2005)

Mert Öcal Rol Aldığı Filmler

Defne'nin Bir Mevsimi (İnayet, 2016)

Mahmut İle Meryem (2012)

Takkeci Baba Rüya Peşinde (Vehbi, TV Filmi 2011)