Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 23:54   Güncelleme : 20-02-2021 23:54

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final olabilir mi? Sen Çal Kapımı 32. Son Bölüm Full İzle!

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final olabilir mi? Sen Çal Kapımı 32. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final olabilir mi? Sen Çal Kapımı 32. Son Bölüm Tek Parça Full İzle! Sen Çal Kapımı Gelecek hafta 27 Şubat 33. bölüm fragman yayınlandı mı? Eda Deniz'in düzenlediği oyuna katılarak tarihe ışık tutuyor. Tüm bunların farkında olmayan Serkan, Eda'nın bu davranışından rahatsız olmaya başlar. Serkan artık yavaş yavaş Eda'yı kıskanıyor. Serkan kıskançlık sinyalleri veren Eda ile yakınlaşmaya çalışır. Serkan, Eda'ya olan aşkını yeniden kazanmak isterken Selin, Serkan'ı Eda'ya kaptırmamak için çeşitli oyunlara girer. Deniz ve Selin bu oyunu avantaja dönüştürmek için birlikte çalışır.

Eda, Deniz ve Selin'in inanılmaz oyunlarıyla nasıl başa çıkmakta zorlanıyor? Seyirciye Serkan'ın kaçıp yeniden Eda'ya aşık olup olmayacağını soran cevabımız, bu köprünün altından daha çok su akmasıdır. Eda'nın beklenmedik evlilik duyurusu herkesi şok eder. Herkes çok memnun. Selin de bu durumdan memnun. Eda için oyun başladı. Ne olursa olsun yine Serkan'a aşık olacak.

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı İzle

Serkan her şeyden habersiz yoluna devam ederken Eda hedefine doğru ilerliyor. Ancak Eda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Eda yeni bölümde Deniz'in oyununa katılarak tarihe ışık tutuyor. Her şeyden habersiz olan Serkan, Eda'nın bu hareketinden çok rahatsız. Serkan için "kıskançlık sirenleri" çalmaya başladı.

Sen Çal Kapımı 32. Son Bölüm Full İzle!

Bu sirenler onu adım adım Eda'ya yaklaştırırken, Serkan'ı Eda'ya kaptırmak istemeyen Selin, Deniz'le bir olmaya ve bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işten nasıl kurtulacak? Serkan yine Eda'ya aşık olacak mı merakla bekleniyor.