Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 00:25   Güncelleme : 24-01-2021 00:25

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final ne zaman? Sen Çal Kapımı 28. Son Bölüm Full İzle!

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final ne zaman? Sen Çal Kapımı 28. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım final ne zaman? Sen Çal Kapımı 28. Son Bölüm Full İzle! İlk bölümden itibaren Fox TV ekranlarında büyük bir heyecanla takip edildi ve You Play Door'un 28. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Kapımı Çaldın 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı dizinin 28. bölümünde Serkan, Eda ve Serkan düğün hazırlıklarıyla uğraşırken işleri devam ettirmeye çalışıyor. Günsu Tekir ve ekibi tarafından yazılan ve yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği Sen Kapı Oyunu, çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. İlk bölümden bu yana büyük ilgi ile takip edilen dizinin başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel paylaşıyor.

Kınada olanlar Eda ve Serkan'ın cesaretini kırmaz. Ama Semiha Hanım için bazı şeyleri değiştirir. Eda ve Serkan düğün hazırlıklarıyla uğraşırken, Serkan da bir an önce işleri sürdürmeye çalışır. Onlara yardım etmek isteyen Aydan ve Ayfer, düğün planlamacısıyla her ikisi için işleri zorlaştırmaya başlar. Aileler arası farklılıklar bir yandan gerginlik yaratırken, kısa sürede takılıp kalan hazırlıklar, diğer yandan Eda ve Serkan. Erkekler bekarlığa veda tatiline gitmeye karar verirler, bu kızları sinirlendirir ve onlara bir sürpriz yapmaya karar verirler.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı İzle

Bu arada şirkette görmezden gelinen ve şirkette iş sorunlarına yol açacak sorunlardan habersiz eğlenen Eda ve Serkan'ı birden fazla sürpriz bekliyor. Serkan, Eda'nın sürpriz evlilik teklifinden çok memnun kaldı. Serkan gibi arkadaşları da çok şaşırdı ve mutlu oldu. Aydan ve Ayfer temkinli ve şüpheliydi. Eda ve Serkan, Aydan ve Ayfer'i nasıl ikna edeceklerini düşünürken Melo onlara bir teklifle gelir.

Sen Çal Kapımı 28. Son Bölüm Full İzle!

Torununun kararını tehdit eden Semiha Hanım'ın başka planları vardır. Bu arada iki sevgili için kına ve tören istemek oldukça zor görünüyor. Bu arada unutulmamalıdır ki 29. Bölüm fragmanı çıkıp çıkmayacağını merak eden izleyicilerin biraz daha beklemesi gerekiyor. 28. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi yine güzel anlara sahne olacak.