Medya
Giriş Tarihi : 17-01-2021 00:17   Güncelleme : 17-01-2021 00:17

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım detayları neler? Sen Çal Kapımı 27. Son Bölüm Full İzle!

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım detayları neler? Sen Çal Kapımı 27. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım detayları neler? Sen Çal Kapımı 26. Son Bölüm Full İzle! Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı romantik komedi Sen Oyun Kapı 27. bölümü ile 16 Ocak Cumartesi akşamı ekrana geldi. Yeni bölüm fragmanı, diziyi sevenler için merak konusu oldu. Serkan, Eda'nın teklifine çok şaşırmış ve sevinmiştir. Teklifi kabul etmenize rağmen, hala bir şeyler yapılması gerekiyor. Kapımı Çalın 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eda ve Serkan'ın evlenme kararı arkadaşları arasında coşkuyla karşılanır. Öte yandan Aydan ve Ayfer bu karara şüpheyle yaklaşıyor. Eda ve Serkan onları nasıl ikna edeceklerini düşünürken Melo bir öneri ile gelir.

Sevilen Cumartesi dizisi, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. You Play Door dizisinin 26. bölümünün özeti aşağıdaki gibidir. Semiha ve Balca, Seymen'in Eda'yı almasına yardım eder. Ayrıca Balca ve Seymen'in kötü niyetlerinden habersiz olan Serkan ve Eda, birbirleriyle tartışmaya devam ediyor. Bunlar Serkan ve Eda cephesinden gelirken Ayfer ve Aydan, Şef İskender'i almak için mücadele ediyor.

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm Fragmanı İzle

İskender bunların farkında değildir ve ikisini de arkadaş olarak görür. Serkan ve Eda, birbirlerine karşı mücadelelerinde beklenmedik bir gelişmeye neden olur. İki sevgili arasındaki kıvılcım büyük bir patlamaya neden olur. Bu patlamadan sonra olanlar onları başka noktalara itecektir.

Sen Çal Kapımı 27. Son Bölüm Full İzle!

Eda'nın cesareti Semiha'yı bir kez daha şaşırttı. Semiha Hanım'ın torununun kendisine ve tehditlerine rağmen yaptığı bu karara karşı bir planı daha vardır. Eda ve Serkan hemen evlilik hazırlıklarına başlar. Talep töreni ve kına gecesi tüm karakterlerimiz için zorlu bir süreç olacak. Bu ortaklığı istemeyenler için zaman tükeniyor.