Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 00:56   Güncelleme : 10-01-2021 00:56

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım seyret! Sen Çal Kapımı 26. Son Bölüm Full İzle!

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım seyret! Sen Çal Kapımı 26. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Play Youtube Yeni Tanıtım seyret! Sen Çal Kapımı 26. Son Bölüm Full İzle! Seymen, Eda'yı almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Şirkette kendisiyle gizlice işbirliği yapan Semiha Hanım ve Balca ona yardım etmeye çalışır. Bir yandan Seymen'in kötü niyetinden habersiz olan Eda, bir yandan da Balca'nın kötü niyetinden habersiz olan Serkan, hata yapmaya ne kadar açık olduklarının farkında değildir. Birbirlerinin kalbini kıracak ve farkında olmadan onları kıskandıracak hamleler yapmaya başlarlar. Fox TV ekranlarında Ayşe Üner Kutlu'nun başarılı senaryosu ve Altan Dönmez'in yönetmenlik başarısı ile 8 Temmuz itibarıyla aramızda bulunan Sen Play 26. bölümü ile bu akşam ekranlarda oldu. Prens Seymen'in geçen hafta Eda'ya özlediği Kapımı Oyna'nın 26. bölümünü izleyin!
 
Ayfer ve Aydan; Şimdi de birbirini geçmeye çalışan Şef İskender'e yaklaşmakta zorlanıyor. Onun için rekabetin farkında olmayan Alexander, her iki güzel bayana eşit mesafede olmaya devam ediyor. Pırıl'ın babasının Engin Pırıl'ın evliliğinde sorun yaratacağı anlaşılıyor. Kapıyı Çalın 27. Bölüm Fragmanı Çıktı, Yeni Bölüm, Kapının Yeni Bölümünü Oynarsınız 27.Bölümde Neler Olacak? Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü olan 27. Bölüm'ü Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında izleyebilirsiniz.Serkan ile Eda arasındaki gerilim, sonunda beklemeyince büyük bir patlamaya neden olur. Bir kıvılcım, aralarındaki gerilimin artmasına neden oldu. Bundan sonra olanlar, hayatlarının hiç beklemedikleri bir noktaya gelmesine neden olacaktır.

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı İzle

Hayatındaki tüm umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışındaki bursunu kesen ve liseden mezun olmasına neden olan Serkan Bolat ile yüz yüze gelir. Serkan Bolat, Eda'ya iki ay nişanlı numarası yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder.

Sen Çal Kapımı 26. Son Bölüm Full İzle!

Eda önce nefret ettiği bu adamın teklifini reddeder, ancak şartlar değiştiğinde bunu kabul etmek zorundadır. Serkan ve Eda nişanlıymış gibi davranırken, bildikleri her şeyi size unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Bu yüzden harika.