Medya
Giriş Tarihi : 15-02-2021 18:30   Güncelleme : 15-02-2021 18:30

Sefirin Kızı Melek diziden ayrılıyor mu? Sefirin Kızı Melek öldü mü? Sefirin Kızı Melek karakteri Beren Gençalp Melek Ölecek mi?

Sefirin Kızı Melek diziden ayrılıyor mu? Sefirin Kızı Melek öldü mü? Sefirin Kızı Melek karakteri Beren Gençalp Melek Ölecek mi?

Kayseritempo.org - Sefirin Kızı Melek diziden ayrılıyor mu? Sefirin Kızı Melek öldü mü? Sefirin Kızı Melek karakteri Beren Gençalp Melek Ölecek mi? Star tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı dizisinde heyecan ve olaylar hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam yayınlanan bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Nare ve kızı vuruldu. Sefirin Kızı Melek Çocuk oyuncu Beren Gençalp ölecek mi ? Melek diziden ayrılacak mı? Çocuk oyuncu Beren Gençalp dün gece yayınlanan yeni bölümde vuruldu. Herkesi şoke eden olaylar yaşandı. Peki Sefirin Kızı Melek yaşayacak mı gibi sorularıda araştırdık.

Sevilen dizi olan Sefirin Kızı, dün akşam yayınlanan bölümünde beklenmedik bir olay yaşandı. Sefirin Kızı Melek Ölecek mi? Dün akşam ki bölümde Narenin kızı olan Melek vuruldu. Düğünde vurulan Melek’ in ölüp ölmeyeceği adeta merak konusu oldu. Sefirin Kızı dizisinde Melek karakterine çocuk oyuncu olan Beren Gençalp canlandırıyor.

Sefirin Kızı Melek Ölecek mi ?

Çocuk oyunca hafta yapılacak olan bölüm için toplanılan sette olduğu öğrenildi. Beren Gençalp bu hafta yapılacak olan sette yer aldı. Böylelikle çocuk oyuncunun ölmediğine ve dizide yer alacağı anlaşıldı. Ancak dizide vurulan Melek uzun süre yoğun bakımda hayat mücadelesi vermesi bekleniyor. Beren Gençalp Melek diziden ayrılmayacak gibi ama bu yaşanan talihsiz olay Nare ve Sancarı birbirine daha da yaklaştıracak gibi duruyor. Son bölümlerde aralarındaki buzlar erimeye devam ediyordu. Önümüzdeki bölümlerde de bu ikilinin daha da birbirlerine yaklaşılması bekleniyor.Star tv’nin Sevilen dizisi Sefirin Kızı tüm heyecanıyla her pazartesi yeni bölümleriyle devam edecek.