Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:10   Güncelleme : 21-02-2021 20:11

Sefirin Kızı Eşe Kimdir, Gerçek adı Nedir? Duygu Karaca Kimdir? Duygu Karaca Kaç Yaşında? Duygu Karaca Hangi Film ve Dizilerde Rol Almıştır?

Sefirin Kızı Eşe Kimdir, Gerçek adı Nedir? Duygu Karaca Kimdir? Duygu Karaca Kaç Yaşında? Duygu Karaca Hangi Film ve Dizilerde Rol Almıştır?

Kayseritempo.org - Sefirin Kızı Eşe Kimdir, Gerçek adı Nedir? Duygu Karaca Kimdir? Duygu Karaca Kaç Yaşında? Duygu Karaca Hangi Film ve Dizilerde Rol Almıştır? Star tv’nin sevilen dizisi Sefirin kızı her pazartesi izleyenleri ekran başına topluyor. Dizinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem’in ele aldığı Sefirin Kızı’ ının yönetmenlik koltuğunda Emra Kabakuşak oturmaktadır. Sefirin Kızı dizisinin oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu,  Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Beren Gençalp, Edip Tepeli ve Duygu Karaca gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bugün izleyenler çok merak ettiği Duygu Karaca, Sefirin Kızı Eşe hakkında bilgi vereceğiz. Eşe dizide kavruğun eski nişanlısı, konuşmayı seven ve dedikoducu bir karakterdir. Eşe’ yi en çok Zehra’nın düğün basmasından hatırlayacaksınız. Kavruk ile nikah masasına oturan Eşe’yi Zehra gelip nikahı basmıştı. Eşe en çok burda ağlayıp, üzülmüştü. 

Sefirin Kızı Eşe Duygu Karaca Kimdir?

Duygu Karaca; Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 5 Haziran 1985 tarihinde, İstanbul’ da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimini almıştır.

Duygu Karaca, tiyatro oyunculuğu yanı sıra dizi oyunculuğuna 2016’da N’olur Ayrılalım dizisiyle başlamaya karar vermiştir. Ver Elini Aşk, Bir Zamanlar Çukurova, Sefirin Kızı dizilerinde başarılı oyunculuğuyla kariyerini devam etmektedir başarılı oyuncu.