Medya
Giriş Tarihi : 23-02-2021 00:41   Güncelleme : 23-02-2021 00:41

Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV Neler Olacak? Sefirin Kızı 41. Son Bölüm Full İzle!

Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV Neler Olacak? Sefirin Kızı 41. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı izle Dizi final mi yapıyor Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV! Sefirin Kızı 41. Son Bölüm Trk Parça Full İzle! 1 Mart 2021 Pazartesi Gelecek hafta Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragman yayınlandı mı? Kulübede yaşanan karşılaşmanın ardından bu gizemli kadın, Sancar'ın kafasını karıştırdı. Daha sonra yardıma muhtaç olduğunu düşündüğü kadınla marinayı geçen Sancar, merakına yenik düşüyor ve Kahraman dahil olunca araştırmaya başlıyor. Bu şekilde kendi kaybının acıdan uzaklaştığını bile anlamıyor. İlk sezonundan bu yana en çok izlenen yapımlardan biri olan Sefirin Kızı, çok özel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Büyükelçinin Kızı 42. bölüm fragmanı da bir sonraki bölümde neler olacağını merak edenler tarafından yakından takip edildi. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin son bölümünde, gizemli kadın kulübede karşılaştıktan sonra Sancar'ı baştan çıkarıyor.

Dudu'nun hamilelik haberleri hızla yayılırken aklına soru soran tek kişi Yahya değildi. Elvan, gözleri önünde oluşan bu aile resminin önünde kendisini ve konaktaki yerini sorgulamaya başlar. Gediz'in yokluğu herkesi derinden etkiledi. Öldüğünü öğrenen Melek bambaşka korkular yaşamaya başlar. Yaşadıklarının etkileriyle tek başına baş etmeye çalışırken saçları dökülmeye devam ediyor. Ancak Melek, bu durumu babasından sonuna kadar saklamaya kararlıdır. Sancar peşine düştüğü gizemi çözmeye çalışırken, bilinmeyenlerle dolu bu kadını da korumaya çalışır. Fırtınalı ve olaylı başka bir günün sonunda kulübede bir araya gelirler ve aralarındaki tüm farklılıklara rağmen ortak bir sorunları olduğunu keşfederler. Bu sefer onları çok farklı bir gece bekliyor. Gariban'lı bir üvey oğlunun oğlu olan Sancar, çocukken Bodrum'a gelen bir büyükelçinin kızı Nare'ye aşık olur.

Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı izle

Bu iki zıt çocuk birbirlerini severler ve aşkları için yıllarca savaşırlar. Sonunda kız çocuğa kaçar ama tanıştıkları gece Nare aniden ortadan kaybolur. Onu bir daha kimse görmeyecek. Bazıları onun denize düştüğünü, öldüğünü, bazıları da büyükelçinin kızının Avrupa'ya kaçtığını söylüyor.

Sefirin Kızı 41. Son Bölüm Full İzle!

Bir aşık da onlar için bir şarkı yakar ve büyükelçinin kızının patiska olduğunu ve uçtuğunu söyler. Böylece Nare ve Sancar'ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Dokuz yıl sonra, bir düğün gecesi ortadan kaybolan büyükelçinin kızı, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Üstelik bu düğün Sancar'ın düğününü ve kızını ona getirdi.