Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 00:16   Güncelleme : 26-01-2021 00:16

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV Sancar öldü mü, kim öldü? Sefirin Kızı 37. Son Bölüm Full İzle!

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV Sancar öldü mü, kim öldü? Sefirin Kızı 37. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Ön izleme Star TV Sancar öldü mü, kim öldü? Sefirin Kızı 37. Son Bölüm Full İzle! Star TV'de ekranlara gelen Sefirin Kızı'nın yeni bölümü sona erdi ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar yayınlanmaya başladı. Star TV Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Fakir bir yarı erkeğin oğlu olan Sancar, çocukken Bodrum'a gelen bir büyükelçinin kızı Nare'ye aşık olur. Bu iki zıt çocuk birbirini sever ve aşkları için yıllarca savaşır. Sonunda kız çocuğa kaçar ama tanıştıkları gece Nare aniden ortadan kaybolur. Onu bir daha kimse görmeyecek. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan büyükelçinin kızı, dokuz yıl sonra başka bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Üstelik bu düğün Sancar'ın düğününü ve kızını ona getirdi.

Gariban bir üvey oğlunun oğlu olan Sancar, çocukken Bodrum'a gelen bir büyükelçinin kızı Nare'ye aşık olur. Bu iki zıt çocuk birbirini sever ve aşkları için yıllarca savaşır. Sonunda kız çocuğa kaçar ama tanıştıkları gece Nare aniden ortadan kaybolur. Onu bir daha kimse görmeyecek. Bazıları onun denize düştüğünü, öldüğünü, bazıları da büyükelçinin kızının Avrupa'ya kaçtığını söylüyor. Bir aşık da onlar için bir şarkı yakar ve onlara büyükelçinin kızının patiska olduğunu ve uçtuğunu söyler. Böylece Nare ve Sancar'ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı izle

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan büyükelçinin kızı, dokuz yıl sonra başka bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Üstelik bu düğün Sancar'ın düğününü ve kızını ona getirdi. Neslihan Atagül Sefer Kızı dizisinden ayrılırken dizinin final olacağı konusunda henüz bir açıklama yok.

Sefirin Kızı 37. Son Bölüm Full İzle!

Dizinin en azından sezon sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Beyaz TV'de yayınlanan "Sana Söylemezsem" programında, Neslihan Atagün'ün ardından diğer başrol oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu'nun da 'Sefirin'in Kızı' dizisinden ayrılacağı iddia edildi.