Magazin
Giriş Tarihi : 15-06-2020 10:39   Güncelleme : 15-06-2020 14:19

Seda Sayan Kayınvalide oluyor

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, 32 yaşına girerken sevgilisi Oğulcan Engin, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulundu. Kayın valide Seda Sayan ve kayınbaba Sinan Engin paylaşıma emojili yorumlar yaptı.

Seda Sayan Kayınvalide oluyor

Seda Sayan’ın oğlu olarak magazin gündeminin yakından tanıdığı Oğulcan Engin, güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu’na gönlünü kaptırdı. Kaan Yıldırım ile uzun yıllar birlikte olan Eyüboğlu, bu defa Oğulcan Engin ile fırtınalı bir aşka yelken açtı.

Geçtiğimiz gün bir restoranda arkadaşları ve sevgilisiyle 32. Yaşını kutlayan oyuncu, daha sonra Oğulcan Engin’in paylaşımıyla mest oldu. Engin doğum gününden bir kare paylaşarak, “Sevgili. İyi ki doğdun” notunu düştü. 

Emojili yorum
Pastayı üflerken çekilmiş fotoğrafın altına kayınvalide Seda Sayan’dan da yorum gecikmedi. Seda Sayan ve kayınbaba Sinan Engin, paylaşıma nazar boncuğu ve kalp emojileri bıraktı. Pek çok ünlü isimden de paylaşıma yorum yağdı. Demet Akalın birbirlerine çok yakışan çifte, “En çok yakışan olabilir misiniz güzellikler" yorumunda bulundu. Gülben Ergen, Bensu Soral, Hakan Hatipoğlu, Burcu Esmersoy, Deren Talu, Özlem Yıldız ve Hande Soral gibi isimler ise mutluluk dileklerini iletti. 

Tek taş mı aldı
Evlenecekleri gündeme gelen çiftin, ne zaman nikah masasına oturacağı da merak edildi. Oğulcan Engin’in sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’na tek taş yüzük aldığı ve değerinin 16 bin dolar olduğu da iddia edildi. Aynı zamanda Engin’in evlenme teklifini doğum günü akşamı yapacağı da söylendi.