Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 18:55   Güncelleme : 21-02-2021 18:55

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

Sesiyle bir çok şarkıya hayat veren ünlü sanatçı Sibel Can ve Hakan Altun'un birlikte sunacağı yeni programın fragmanı yayınlandı. Programı yeni duyanlar ''Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir?'' sorularına cevap aradı. İşte yeni programın detayları..

Şarkılar Bizi Söyler ne zaman başlıyor? Şarkılar Bizi Söyler programı nedir? Kanal D Şarkılar Bizi Söyler fragmanı izle!

Kanal D’de ekranlara gelecek olan ve sunuculuğunu Sibel Can ile Hakan Altun ikilisinin yapacağı Şarkılar Bizi Söyler adlı program için geri sayım başladı. 2021 Yılının ilk çeyreğinde yayınlanacağı açıklanan programın ilk bölümünün 25 Şubat'ta izleyicisiyle buluşacağı bilgisine ulaşıldı. Programın fragmanı Youtube'de en çok arananlar arasına girmeyi başardı.

SELVİ BOYLUMLU FRAGMAN:
Müzik dünyasının başarılı ve sevilen isimlerinden Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendiricinin yer alacağı ve Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Şarkılar Bizi Söyler isimli programın ilk bölümünün 25 Şubat Perşembe günü yayınlanacağı açıklandı. Kadir İnanır ve Türkan Şoray ikilisinin oynadığı Selvi Boylum Al Yazmalım filminden esinlenilen programın fragmanı kıssa sürede milyonlarca kez izlenirken, konuklar ise henüz açıklanmadı.

NOSTALJİ ESİNTİSİ:
Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği program Perşembe akşamları ekranlara gelmeye başlayacak. Programa müzik dünyasında hafızalara kazınan isimlerin davet edileceği bilgisine ulaşılırken, duayenlerinin hayatları, şarkıları, üretilen bestelerin hayata geçme hikayeleri de ünlü sanatçı Sibel Can ve Hakan Altun’un yorumuyla ekranlara gelecek. 

YENİ BİR YOLCULUK:
Müzik şirketlerinin önde gelen isimlerinden biri olan Poll Production sosyal medya hesabından fragmanı paylaşarak izleyicilere; “Yeni bir yolculuğa çıkıyoruz… Geçmişimize, kökümüze, anılarımıza, çocukluğumuza, sevdamıza, hüznümüze, acılarımıza…Tabi ki heyecanlıyız.” notunu paylaştı.