Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-10-2020 11:02   Güncelleme : 18-10-2020 15:01

Sapunaru kırmızı kart gördü

Hes Kablo Kayserispor takımında Cristian Sapunaru sezonun ilk kırmızı kartını gören oyuncu oldu.

Sapunaru kırmızı kart gördü

Hes Kablo Kayserispor’da ilk kırmızı kartı Cristian Sapunaru gördü. Hes Kablo Kayserispor, ligin 5.haftasında evinde oynadığı maçta Demir Grup Sivasspor’a 3 golle mağlup olurken 1 de kırmızı kart gördü. Sarı-Kırmızılı takımda sezonun ilk kırmızı kartını Rumen futbolcu Cristian Sapunaru gördü.

İlk kırmızı
Sivasspor maçına ilk 11’de çıkan Sapunaru, maçın 75.dakikasında Erdoğan Yeşilyurt’a yaptığı sert müdahale sonrası hakem Halil Umut Meler tarafından kırmızı kart ile cezalandırıldı. Teknik direktör BSayram Bsektüaş'ın sezıonun ilk maçlarında görev vermediği ve taraftar ile yönetimin baskısı ile son 2 maçta ilk 11'de sahaya sürdüğü Cristian Sapunaru'nun kritik bir dakikada gördüğü kırmızı kart ilginç yorumları da beraberinde getirdi. Rumen futbolcu Sapunaru ile teknik direktör Bayram Bektaş arasında esen soğuk rüzgarların patlaması olarak nitelendirilen bu kırmızı kart ile ilgili olarak "Bayram Bektaş'ın hesabı var. Ama Sapunaru'nun da bir hesabı var" şeklinde sosyal medyada yorumlandı. 

Hes Kablo Kayserispor’da 2020-2021 futbol sezonunun ilk kırmızı kartını gören Cristian Sapunaru, sarı kırmızılı takımın bir sonraki müsabakasında görev yapamayacak.