Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-05-2020 09:28   Güncelleme : 17-05-2020 09:28

Sapunaru 8 final maçı var

Hes Kablo Kayserispor'un Rumen futbolcusu Cristian Sapunaru, 8 haftalık lig dilimini başarıyla tamamlayarak kümede kalmak istediklerini söyledi

Sapunaru 8 final maçı var

Hes Kablo Kayserispor'da 12 Haziran 2020 günü başlayacak Süper Lig hazırlıkları devam ediyor. Rumen futbolcusu Cristian Sapunaru, kalan 8 müsabakadan en iyi neticeler ile ayrılmak istediklerini söyledi.

"Hedefimiz belli"
Coronavirüs salgını nedeniyle lige verilen aranın ardından başlatılan çalışmalara katılan Cristian Sapunaru, sarı kırmızılı takımı hedefe ulaştırdmak için çaba sarfedeceklerini söyledi. Coronavirüs salgınından korunmak adına uyarıları dikkate alarak yaşadıklarını söyleyen Sapunaru, "Hayat devam ediyor. Kendimize dikkat ediyoruz. İşimizi de yapmak zorundayız. 8 haftalık bir dönem var. Bu bölümü hem sağlıklı hem de en az puan kaybı ile geçerek sezonu istediğimiz gibi bitirmek istiyoruz. Büyük ihtimalle maçları taraftarımız olmadan oynayacağız. Tribünler bol kalacak. Umarım şans bizden yana olur, başarılı oluruz" dedi.

36 yaşındaki Rumen futbolcu, ligin ikinci yarısında sarı kırmızılı forma ile 6 maçta görev yaparken 1 gol attı, 3 kez de sarı kart gördü.