Teknoloji
Giriş Tarihi : 22-03-2019 17:32   Güncelleme : 22-03-2019 17:49

Samsung Galaxy A90 fiyatı, ne zaman çıkıyor

Samsung Galaxy A90 fiyatı ne kadar, Samsung Galaxy A90 ne zaman satışa çıkacak

Samsung Galaxy A90 fiyatı, ne zaman çıkıyor

Alınan son bilgilere göre Samsung 10 Nisan Günü bir etkinlik düzenleyecek ve Güney Koreli teknoloji devi bu etkinliği adını “a  galaxsi evin” olarak belirledi Bu etkinlikte de Samsung Galaxy A90 modelin tanıtılacağı etkinliğin detayları.

Bilindiği üzere a10a 30’a 50 modelleri geçen aylarda görücüye çıkmıştı. Son zamanlarda ise A90 telefon modeli üzerinde sıklıkla konuşulmakta bu o telefonun ekran parmak izi sensöründe olacağı söyleniyor. Aynı zamanda tek bir gece sürgülü kamera özelliğini bulunacağı Telefonun ön ve arkasında 48 megapiksellik tek bir kamera kullanılacak renk seçeneklerine bakılacak olursa Gümüş siyah ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunmaktan yeni akıllı telefonda iki farklı RAM alternatif bulunuyor. 

Şirket, bu kez Galaxy A90'da bambaşka bir şey deneyecek. Aslında daha önce denenmemiş bir şey değil; zira Xiaomi ve bazı markalar bu yolu izlemeye başladı. Şirket, ön kamerayı kasanın içine saklamayı tercih edecek. Notchless Infinity ismini taşıyan bu özel ekran tasarımı Oppo Find X'te olduğu gibi çalışacak; yani biz sürgüyü açtığımızda kamera dışarı çıkacak ve fotoğraf çekebileceğiz. Kullanmadığımız durumda ise kamera hiç olmayacak; telefonun içinde kaybolacak. Böylece ekran tamamen bize kalacak.

Bundan 6 GB RAM vs 8GB RAM Akıllı telefonlarda 128 Gb depolama alanına sahip şimdi meraklı gözlerle Nisan ayında beklemekteyiz. Samsung Galaxy A90'ın fiyatı hnakkında n9et bir açıklama yok. Ancak 2019 model telefonun çıkış fiyatının 5.000 TL civarı olması bekleniyor