Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-12-2019 15:06   Güncelleme : 13-12-2019 15:12

Şamil Çinaz İle Umut Bulut kararını verdi

Kayserispor son dakika. Dün idmana çıkan Şamil Çinaz ile Umut Bulut kararını verdi ve uyguladı.

Şamil Çinaz İle Umut Bulut kararını verdi

(ÖZEL HABER) İstikbal Mobilya Kayserispor'da 2 futbolcu vedalaştı. Umut Bulut ile Şamil Çinaz Kayserispor'dan ayrıldı. Sarı-Kırmızılı kulüpten alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesi ile günlerdir idmana çıkmayan, dün yapılan ödeme sonrasında idmana çıkan Kayserispor kaptanları Umut Bulut ile Şamil Çinaz ayrılık kararı aldı.

Gittiler
Kayserispor yönetiminden bekledikleri ilgiyi göremeyen Umut Bulut ile Şamil Çinaz, teknik heyet ile yaptığı görüşme sonrasında ayrılık kararı aldı ve takım arkadaşları ile vedalaştı. Umut Bulut ile Şamil Çinaz, sözleşmelerini tek taraflı feshetmek için TFF'ye başvuru yaptı. Umut Bulut ile Şamil Çinaz, Kayserispor tesislerinden ayrılırken bir açıklama yapmadı.

Giden gidene
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Kayserispor'a kadın eli değdi. Göreve geldiğimden beri takımın havası iyiye gidiyor" derken, takımdans ayrılan futbolcu sayısı da her geçen gün artıyor. Şamil Çinaz ve Umut Bulut'tan önce Bilal Başacıkoğlu, Atila Turan, Emmanuel Adebayor, Paul Georges Ntep ayrılık kararı almıştı. Adryan Tavares ile yollar ayrılmıştı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz