Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 18-12-2019 18:43   Güncelleme : 18-12-2019 18:59

Şamil Çinaz açıklama yaptı

Kayserispor ile yollarını ayıran Şamil Çinaz açıklama yaptı. Şamil Çinaz taraftara seslendi

Şamil Çinaz açıklama yaptı

Yaşadığı ekonomik sıkıntılardan ötürü İstikbal Mobilya Kayserispor ile yollarını ayıran Şamil Çinaz, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından duygularını paylaştı. Sarı Kırmızılı takım çatısı altında iken hiç bir açıklama yapmayan Şamil, gelinen noktada bazı şeyleri söylemek zorunda olduğunu vurguladı.

10 aylık alacak
Şamil Çinaz açıklamasında "Kulübümüz adına yeni mücadelenin başlangıcı olan ve galibiyet ile sonuçlanan Fenerbahçe maçı öncesi sözleşme fesih hakkım olmasına rağmen takımdan ayrılmadım. Ancak gelinen son noktada 10 ay alacaklarıma rağmen, gerektiğinde ailemi de ikinci plana iterek hiç düşünmeden büyük fedakarlıklarda bulunduğum alacaklarıma ilişkin kulübümüz ile ortak bir noktada buluşamadık. Bunun neticesinde de ayrılık kaçınılmaz olmuştur" dedi.

"Vicdanım rahat"
33 yaşındaki tecrübeli futbolcu, "Değerli Kayserispor taraftarı, bu kulüpte kaptanlık yapmış biri olarak gemiyi terk etmediğimi, yaklaşık 2.5 sezon boyunca büyük zorluklar altında görevimi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığımı bilmenizi isterim. Vicdanım rahattır. Sadece her iki tarafın menfaati için ayrılığın en iyisi olduğuna karar verilmiştir. Sizlerin, takım arkadaşlarımın ve şehrin sayesinde takımımız bu sezon layık olduğu ligde kalacaktır. Buna ve sizlere inancım tamdır. Hakkınızı helal edin. Benden yana varsa hakkım helaldir" cümleleri kurdu.

Şamil Çinaz, bu sezon İstikbal Mobilya Kayserispor forması ile 5 maçta görev yaptı ve 373 dakika mücadele verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
niyazi ozdemir 2 ay önce
parasini almayan fotbolcu ne dese haklidir
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA