Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-11-2020 18:06   Güncelleme : 13-11-2020 18:11

Samet Aybaba umut dolu

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Samet Aybaba, zorlu süreçte başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Samet Aybaba selfie çekti

Samet Aybaba umut dolu

Hes Kablo Kayserispor'da bir sezon sonra tekrar gelerek işbaşı yapan tecrübeli teknik direktör Samet Aybaba, başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Aybaba, bugün düzenlenen basın toplantısında kaliteli bir takıma sahip olduklarını ifade ederek "Kayserispor'u iyi bir yere getireceğiz" dedi.

Aybaba inanıyor
Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Kayseri'ye 4. kez gelişim. Demekki birbirimizi seviyoruz ve birbirimizden vazgeçemiyoruz. Ben Kayseri'yi ve Kayserispor'u seviyorum. Burada yarım kalan bir işimiz var ve onu tamamlamak için buradayım. Kayseri'ye geldik ve çalışmalara başladık" dedi.

"Problem var"
Samet Aybaba, konuşmasında "Kayserispor'un iyi bir oyuncu kadrosu var. Oyuncuların saha içinde problem vardı. Bireysel problemler var. Bunları çözeceğiz. Genel hatlarıyla bakacak olursak kaliteli bir takıma sahibiz ve bu takım ile başarıya gideceğimizi düşünüyorum. Lig uzun bir maraton. Toparlanacağız ve savaşacağız. Herkesin de bu noktada takımımıza destek olmasını istiyorum. doğruları yaparsak Kayserispor markasını daha da yukarılara çekeriz" açıklaması yaptı.

Kaptan Sapu
Teknik Direktör Samet Aybaba, takım içerisinde bazı değişiklikler yaptıklarını da söyleyerek kaptanlık pazubandını artık Cristian Sapunaru'nun takacağını dile getirdi. toplantı sonrasında haber müdürümüz Yüksel Yıkılmaz'ın telefonunu alarak selfi yapan Aybaba, "İlk kez kendim Selfi çekiyorum" o anı fotoğrafladı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz