Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-11-2020 16:28   Güncelleme : 12-11-2020 17:02

Samet Aybaba sözleşme süresi

Hes Kablo Kayserispor kulübü, teknik direktör Samet Aybaba ile sözleşme yaptı. Samet Aybaba'nın Kayserispor sözleşme ayrıntıları.

Samet Aybaba sözleşme süresi

Hes Kablo Kayserispor, Teknik Direktör Samet Aybaba ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Kulüp açıkladı
Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor’da Samet Aybaba dönemi başladı. Bayram Bektaş ile yollarını ayıran Sarı-Kırmızılılar takımı tecrübeli Teknik direktör Samet Aybaba’ya emanet etti. Sezon sonuna kadar Hes Kablo Kayserispor ile resmi sözleşmeyi imzalayan  Aybaba görevine başladı. Hes Kablo Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, “Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı'nın da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Samet Aybaba, kendisini sezon sonuna kadar Hes Kablo Kayserispor'umuza bağlayan sözleşmeye imza attı” denildi.

Sözleşme şartları
Hes Kablo Kayserispor kulübü ile teknik direktörü Samet Aybaba arasındaki sözleşme, sezon sonuna kadar geçerli olacak. 40 puan aldığı taktirde ekstra prim ödemesi yapılacak. Samet Aybaba, işine kimsenin karışmamasını talep etti ve bu şart geçerli sayıldı. Devre arasında en az 3 transfer yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. Gelecek sezona ait planlama yıl sonu için gerçekleştirilecek.

Haber: Halil Köktaş