Kayserispor
Giriş Tarihi : 24-12-2020 18:36   Güncelleme : 24-12-2020 18:36

Samet Aybaba neler söyledi

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Samet Aybaba, sahasında yenildikleri Konyaspor yenilgisi sonrasında açıklama yaptı

Samet Aybaba neler söyledi

Süper Lig'in 14.haftasında Kayseri'de oynanan Hes Kablo Kayserispor-Konyaspor maçında 1 kırmızı kart 3 gol ve tartışmalı anlar vardı. Maçı kazanan taraf Konyaspor olurken Kayserispor cephesinde ise üzüntü hakimdi.

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Samet Aybaba, 2-1 yenildikleri Konyaspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada Lennon'un kırmızı kart pozisyonunun maçın kırılma anı olduğunu söyledi. Lennon'a çıkan ikinci sarı kartın çok ucuz olduğunu ifade eden teknik direktör Samet Aybaba, "Kazanamamanın verdiği stres var. İyi oynuyorduk. Rakibe pozisyon vermezken 2 topumuz direkten döndü. Sonrasında golü de bulduk. İkinci yarıda Lennon'un kırmızı kart görmesi herşeyi değiştirdi. Lennon'un gördüğü ikinci kart çok ucuz. Bir oyuncu bu kadar ucuz atılmamalı. Lennon'un pozisyonu maçın kader anıydı. Hakemler hakkında konuşmaktan da bıktık usandık. Pandemi diyoruz, onlar da insan diyoruz ama yeter. Gerçekten yeter" dedi.

Teknik direktör Samet Aybaba, "Hayat devam ediyor. Önümüzde önemli maçlar var. Biz mücadelemize devam edeceğiz. 3 gün sonra yine maçımız var. O maça hazırlanacağız. Kazanamamanın verdiği stresi de yenip deplasmandan 3 puanla dönmeyi umut ediyorum" açıklaması yaptı.

Haber: Halil Köktaş