Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-10-2019 16:47   Güncelleme : 27-10-2019 17:21

Samet Aybaba maç sonu neler söyledi

Yeni Malatyaspor Kayserispor maçı sonrasında teknik direktör Samet Aybaba açıklama yaptı. Samet Aybaba, Kayserispor ile ilgili neler söyledi.

Samet Aybaba maç sonu neler söyledi

Spor Toto Süper Lig'de 9 haftayı galibiyetsiz geçiren İstikbal Mobilya Kayserispor'da kan kaybı sürüyor. Yeni Malatyaspor deplasmanına puan alabilmek için çıkan sarı kırmızılılar, 4 gollü bir mağlubiyet ile karşılaştı. Yeni teknik direktörü Samet Aybaba ile çıktığı ikinci maçından da kazanamadan ayrılan İstikbal Mobilya Kayserispor'da moraller bozuk, yüzler gülmüyor.

4-0 biten Yeni Malatyaspor maçı sonrasında teknik direktör Samet Aybaba açıklama yaptı. Samet Aybaba "Futbolda olabilecek şey değil. Bu kadar isteksiz, bu kadar mücadelesiz, ligin dibinde oradan bir an önce kurtulmak için mücadele etmesi gereken bir takımın hiçbir mücadele gücü olmaması, sahada gezinen, birbirileri ile devamlı sürtüşen görüntüsü hiç olmadı" dedi.

Teknik Direktör Samet Aybaba, "Teknik direktör olarak bir takım bizi istiyor, biz de araştırıyoruz, oyuncu listesine bakıyoruz. Kalitesi var mı, yok mu, ekonomisi nedir. En çok devreye girenler de dostluklar oluyor. Dostluklar ön plana çıkıyor. Ben böyle çok zorda takımlara teknik direktörlük yapmaya gittim, başarılı olduk, başarısız olduk. Ama bu kadar sorunlu bir takımla ilk defa çalışıyorum. Antrenmanda, soyunma odasında, sahada sorun var. Gideceğiz Kayseri’de yönetici arkadaşlarla konuşup radikal kararlar alacağız. Her türlü kararları alacağız​​​​​​​" açıklamasında bulundu.