Kayserispor
Giriş Tarihi : 09-10-2019 19:56

Samet Aybaba Kayserispor'u açıkladı

Teknik Direktör Samet Aybaba, Kayserispor ile anlaştığını duyurdu.

Samet Aybaba Kayserispor'u açıkladı

Süper Lig'in ilk 7 haftalık dilimini galibiyetsiz noktalayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın yerine Samet Aybaba göreve getirildi. Teknik Direktör Samet Aybaba, Kayserispor ile anlaştığını duyurdu.

Aybaba açıkladı
Ankara'da görüşülen ve anlaşma sağlanan tecrübeli teknik adam için yarın Kayserispor tesislerinde imza töreni düzenlenecek. Sarı-kırmızılı kulüp, henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak Samet Aybaba transferi duyurdu. Aybaba, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Merhaba İstikbal Mobilya Kayserispor ve tüm taraftarı, hepimize hayırlı olsun" yazdı.

Taşçı doğruladı
İstikbal Mobilya Kayserispor kulüp basın Sözcüsü Orhan Taşçı, Samet Aybaba ile anlaşmaya vardıklarını doğruladı. Taşçı, "Kayserispor kulübü olarak Samet hoca ile anlaşmaya vardık. Yarın imza töreni düzenleyeceğiz. Umarım yeni dönemde takımımız özlemini çektiğimiz başarıya ulaşır. Kayserispor'u çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz, bunun için çabalıyoruz. bu anlaşma hem kulübümüz hem Samet hoca için hayırlı olsun" dedi.

Haber: Halil Köktaş