Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-10-2019 17:24   Güncelleme : 11-10-2019 15:29

Samet Aybaba 2 ismi istemedi

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Samet Aybaba, teknik ekibinde 2 isim istemedi. Kayserispor'da Hakan Ertürk ile Erdoğan Özdoğan artık yok.

Samet Aybaba 2 ismi istemedi

(ÖZEL HABER) Spor Toto Süper Lig'de bu sezon başarı çıtasını yükseltmek isterken hiç de umulmladık sonuçlara imza atan ve ilk 7 hafta sonunda galibiyeti bulunmayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da taşlar yerinden oynamaya devam ediyor.

Veto etti
Kulüp Başkanı Erol Bedir, Teknik Direktör Hikmet Karaman ve Sportif Direktör Erdem Kemaloğlu'nun istifasından sonra boşalan koltuklar bir bir doluyor. Ancak oldukça enteresan kararlara da imza atılıyor. Kayserispor ile henüz resmi sözleşme yapmayan teknik direktör Samet Aybaba, ilk idmanını basına kapalı tutarken teknik ekibinde de Kayserili antrenör istemedi. Samet Aybaba'nın "Kendi ekibimle çalışırım" demesi üzerine Kayserispor yönetimi, iki antrenörün ilişiğini kesti.

Aybaba'nın ekibi
Yardımcı antrenör Hakan Ertürk ile kaleci antrenörü Erdoğan Özdoğan ile olan sözleşme feshedildi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam döneminde de Kayserispor'da yardımcı antrenörlük ve kaleci antrenörlüğü yapan 2 isim, bugünden itibaren A takımda görev yapmayacak. İstikbal Mobilya Kayserispor ile sezon sonuna kadar anlaşan teknik direktör Samet Aybaba'nın teknik ekibinde birinci yardımcı Recep Çetin oldu. Recep Çetin'in yanı sıra Özcan Bizati de yardımcı antrenörlük yapacak. Kaleci antrenörü ise Bulgar eski futbolcu Ivko Gançev yapacak. Diğer iki yardımcısı ise Selçuk Erdoğan ve Emre Doğru oldu.

Haber: Halil Köktaş