Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2021 10:12   Güncelleme : 18-02-2021 10:12

Şahika Yine Neler Karıştırıyor? Yasak Elma’dan Yeni Bir Tüyo Nesrin Cavadzade’den Geldi!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi bol entrika dolu bir dizi olarak izleyicisi ile Pazartesi akşamları buluşmaya devam ediyor.

Şahika Yine Neler Karıştırıyor? Yasak Elma’dan Yeni Bir Tüyo Nesrin Cavadzade’den Geldi!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi bol entrika dolu bir dizi olarak izleyicisi ile Pazartesi akşamları buluşmaya devam ediyor. 98. bölümde beyinleri yakan gelişmelere imza attı. Ender ve Şahika'nın bitmek bilmeyen oyunlarına bir yenisi daha eklendi.

İzleyici ve dizi hayranları şaşkınlığını gizleyemedi. Pazartesi günü yayınlanan bölümde ikili oynadığı büyük oyun ile Hasan Ali Kuyucu'ya tuzak kurarak Hasan Ali Bey'in nikâh masasına oturmasına neden oldu.

Şahika Yeni Bölümde Yine Ne Planlıyor!

İzleyiciyi her hafta şaşırtmayı başaran olay örgüsüne sahip olan Yasak Elma bu hafta da istediğini elde etti. Her şeyin gerçekleşebileceğini kabul eden seyirci ise her bölümde şaşırmaya devam ediyor. Hasan Ali Bey'in Ender ile evlendiğini sanması ve karşısında Şahika'yı bulması da bu şaşırtmalardan sadece biridir.

Hasan Ali Bey nikâh masasına Şahika ile oturdu fakat onu ender sanıyordu. Peki, Şahika'nın ismini mahkeme kararı ile Ender Ekinci yapmasına ne demeli? Yasak Elma dizi izleyicisini her bölümde böylesine de pes artık dedirten sahneler ile ekranlarda yer almaya devam ediyor.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Yeni bölümde Şahika ve Ender nasıl bir yol izleyecek merakla bekleniyor. Çiftin  yeni bir oyun içerisinde olduğu da Nesrin Cavadzade'nin kişisel hesabında yaptığı gönderiden belli oluyor. Hasan Ali Kuyucu'dan hisselerini almaya çalışan Ender ve Şahika neler yapacak merakla bekleniyor. İkilinin ne planlar yaptığı henüz bilinmiyor fakat dizi hayranları şimdiden yorum yapmaya başladılar.

Yapılan yorumlarda Şahika'nın Hasan Ali Bey'in tüm hisselerine sahip olmak için Hasan Ali Bey'i de öldüreceği yer alıyor. Fakat bu ihtimal şuan için çok düşük. Çünkü Hasan Ali Kuyucu karakterini canlandıran Erdal Özyağcılar'ın diziye veda etmesi şuan için düşük bir ihtimal.