06 NİSAN 2020 Pazartesi 18:47
Advert
Sağlık
Giriş Tarihi : 10-01-2020 17:05

Sağlığa Hayırsever Desteği

Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesine evde sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere Öksüt Madencilik tarafından ambulans teslim edildi.

Sağlığa Hayırsever Desteği

Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesine evde sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere Öksüt Madencilik tarafından ambulans teslim edildi. Ambulansın teslim törenine Ak Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İl Sağlık Müdürü Doc. Dr. Ali Ramazan Benli, Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener, Öksüt Madencilik görevlileri katıldı.

Develi Kaymakamı Murat Duru, "Bugün Develimiz bir hizmet aracını daha kazanıyor, Bildiğiniz gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti sosyal bir Devlet bu sosyal Devleti bitin Bakanlıklarımız özelinde de Sağık Bakanlığımız, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız en güzel şekilde gerçekleştiriyor. 18 Yıllık asil Kaymakamlık 3 yılda Kaymakam adaylığı ile birlikte 21 yıllık meslek hayatımda gördüğüm Türkiye Cumhuriyeti Devleti sosyal Devlet anlamında Avrupa'nın ötesinde olduğunu görüyoruz. Devletimiz bunu yaparken tabi ki ülkemiz ve milletimiz kaynaklarından para kazanan iş yapan Şirketlerimiz, İş adamlarımız da elbette ki bunlara katkı sağlamalı hem eğitime hem sağlığa hemde başka alanlarda, Bu Ülkenin üzerinden bu toprakların üzerinden para kazanan şirketlerimiz ve iş adamlarımızda tabi ki katkı sağlamalı, bu anlamda Develimiz de önemli bir yatırım yapan, yeraltı kaynaklarımızı değerlendirmeye çalışan Öksüt Madencilik Sosyal sorumluluk gereğince katkı sağlamaya çalışıyorlar ama daha büyük projelerle inşallah Develimize hizmet etmeyi Allah bize nasip etsin" ifadelerini kullandı.

Öksüt Madencilik Genel Müdürü Alper Sezener "Öksüt Madencilik olarak topluma ve çevreye saygılı sürdürülebilir madencilik çerçevesinde bu görmüş olduğunuz hasta nakil aracını Develimize hediye etmekten gurur duyuyoruz umarım gelecekte daha büyük projelerle birlikte olacağız hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Kur'an Tilaveti sonrası Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer Ambulansı çalıştırdı ve 'Develimize hayırlı olsun' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA