Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-12-2018 21:40   Güncelleme : 02-12-2018 02:18

Sağlam atıldı. Antrenör Geylani konuştu

Ertuğrul Sağlam, hakem tarafından cezalandırıldı. Basın toplantısına Gökhan Geylani katıldı. Kayserispor Trabzonspor maçını değerlendirdi.

Sağlam atıldı. Antrenör Geylani konuştu

Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Kayserispor-Trabzonspor arasında oynanan Süper Lig maçının son dakikalarında hakem Mustafa Öğretmenoğlu'na sportmenlik dışı tavırlarından ötürü sahadan atılınca, basın toplantısına yardımcı antrenör Gökhan Geylani katıldı.

Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Yardımcı Antrenörü Gökhan Geylani, “Kötü bir gidişat vardı. Bunu durdurup bu gidişatı iyiye döndürmek için iyi çalışmıştık. Yapılan organizasyonlarla oyuncuların motivasyonu iyiydi. Oyuncularımızdan böyle bir mücadele bekliyorduk. Biz oyunda bu kötü süreçte öne geçemediğimiz için bunun sıkıntısını yaşıyoruz. Oyunun 3’üncü dakikasında Sapunaru’nun burnunun kırılması ve oyundan çıkması gidişatı bozdu. Talihsiz bir gol yedik. Oyunun 1-1’e getirebilirdik ama yaptığımız bir hata sonucu oyun 2-0 bitti. Herkes çok üzgün” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA