Medya
Giriş Tarihi : 30-12-2020 22:18   Güncelleme : 30-12-2020 22:18

Sadakatsiz uyarlama mı? Sadakatsiz dizisi nereden, hangi film, kitaptan uyarlanarak çekildi? Kore Versiyonu Orijinali Doctor Foster Sonu Nasıl Bitiyor?

Sadakatsiz dizisi nereden uyarlanarak çekiliyor? Sadakatsiz dizisinin sonu nasıl bitecek? Sadakatsiz dizisi hangi Ülkeden uyarlanarak çekiliyor?

Sadakatsiz uyarlama mı? Sadakatsiz dizisi nereden, hangi film, kitaptan uyarlanarak çekildi? Kore Versiyonu Orijinali Doctor Foster Sonu Nasıl Bitiyor?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz dizisi nereden uyarlanarak çekiliyor? Sadakatsiz dizisinin sonu nasıl bitecek? Sadakatsiz dizisi hangi Ülkeden uyarlanarak çekiliyor? Doktor Foster Konusu nedir? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, farklı konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile reytinglerin zirvesine ulaştı. Dizi, ilk bölümünden bu yana birçok yönden ilgi çekiciydi. Dizinin yabancı bir dizinin uyarlaması olduğunu öğrenen dikkatli izleyiciler, dizinin orijinal halini arıyor. Infidel serisinin orijinal versiyonu merak konusu. Diziyi sevenler, dizinin sonuyla ilgili orjinalinin nasıl bittiğini de merak ediyor.

Her çarşamba Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Sadakatsiz, yeni bölümleriyle ekranlarda yer almaya devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizinin orijinal ve Korece versiyonunun ne olduğu ve hangi diziden uyarlandığı merak ediliyor. Medyapım tarafından hazırlanan ve Cansu Dere, Caner Cindoruk, Özge Özder, Eren Vurdem, Taro Emir Tekin, Yeliz Kuvancı, Burak Sergen ve Berrin Keklik gibi isimlerin yer aldığı dizi her çarşamba yayınlanmaya devam edecek. BBC Studios'un "Doctor Foster" adlı yapımından uyarlanmıştır. Türkiye'de reyting rekorları kıran dizinin uyarlanmış versiyonu büyük ilgi görmeye başladı. Dizinin 2020'de Güney Kore versiyonu da var. Kore versiyonu ise Marriet'in Dünyası olarak biliniyor.

Sadakatsiz uyarlama mı?


BBC'den "Doctor Foster", sezona damgasını vuran Unfaithful dizisinin orijinali. Sadakatsiz, "Doctor Foster" dizisi Türkiye uyarlaması olarak yayınlandı. 9 Eylül 2015 tarihinde başlayan ve ilk sezonunu 7 Ekim 2020'de 1. sezon bölümü olarak tamamlayan BBC One dizisi Doctor Foster, aldatılan kadının psikolojisi ve yaşadığı değişimleri konu alıyor.

Sadakatsiz dizisi nereden, hangi film, kitaptan uyarlanarak çekildi? 

Sadakatsiz dizisinin orijinal yayını olan Doctor Foster'da Dr. Gemma Foster, Suranne Jones'un kocası Simon, Bertie Carvel'i canlandırıyor. Türkiye'nin Asya versiyonu Volkan Arslan karakteri Cansu Dere'ye sadakatsiz bir eş, Leo caner Cindoruk'un karakterlerini canlandırdı.

Kore Versiyonu Orijinali Doctor Foster Sonu Nasıl Bitiyor?

Doktor Gemma ve Simon, Sadakatsiz dizisinin orijinal yeniden yapımı olan Doctor Foster'ın sonunda ayrılırlar. Simon, kız arkadaşı ve kızıyla birlikte şehirden ayrılır. Gemma, hayatına oğluyla devam etmek istiyor.

Aldatılmış bir kadının psikolojisi ve zaman içinde yaşadığı değişimlerle ilgilenir. Muhteşem oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Cansu Dere, rolü daha çok veriyor. Seri, orijinaline paralel ilerler. Ama sonu hakkında aynı şeyi söylemek zor. Doctor Foster 2 sezonda 10 bölüm olarak yayınlandı. Sadakatsiz dizi bu başarı ile daha uzun sürecek gibi görünüyor.