Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 21:36   Güncelleme : 13-01-2021 21:36

Sadakatsiz Selçuk kim? Sadakatsiz Selçuk kimin oğlu? Emir Tarık Tekin Annesi, Babası Kimdir, Kaç yaşındadır, Oynadığı Diziler Ne?

Sadakatsiz Selçuk kim? Sadakatsiz Selçuk kimin oğlu? Emir Tarık Tekin Annesi, Babası Kimdir, Kaç yaşındadır, Oynadığı Diziler Ne?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz Selçuk kim? Sadakatsiz Selçuk kimin oğlu? Emir Tarık Tekin Annesi, Babası Kimdir, Kaç yaşındadır, Oynadığı Diziler Ne? Sadakatsiz çarşamba akşamları sevenleriyle buluşuyor. Başladığı günden bu yana izleyicileri ekrana kilitleyen dizi, oyuncuları ve senaryosuyla reyting sıralamalarını etkilemeye devam ediyor. Merak edilen karakterlerden Selçuk'un gerçekte kim olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırılıyor.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları sevenleriyle buluşan Sadakatsiz, izleyicilerden tam not alıyor. İngiliz yapımı olan Doctor Foster’in Türkiye uyarlamasıdır. Oyuncu kadrosuyla da yakından takip edilen dizi, bir hali merak ediliyor. Bu oyuncular arasında yer alan Selçuk karakteri, sevenleri tarafından gerçek hayatta kim olduğu araştırılıyor.

Sadakatsiz Selçuk Kimdir?


Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşayan bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un zor bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Aynı zamanda alkolik anne mahalle halkı tarafından da istenmeyen biridir. Zaman geçer ve büyüyen Selçuk Nil’e aşık olur. Ancak bu aşk bir saplantı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. Bu nedenle pasif agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.

Emir Tarık Tekin(Selçuk Dağcı) kimdir?


1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Şevval Sam’ın Metin Tekin ile evliliğinden olan oğludur. Eğitimini Oxford Üniversite Drama Bölümü’nde alan oyuncu Amerika’da 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimleri almıştır. Genç oyuncu daha önce Blue TV üzerinden yayınlanan Çıplak adlı dizide yer aldı. Usta oyuncu Selçuk Yöntem'le birlikte ilk defa bir sinema filmi için kamera karşısına geçerek Akis (Reflection) filminde rol aldı. Son olarak Sadakatsiz dizisinde Selçuk Dağcı'ya hayat veriyor.