Medya
Giriş Tarihi : 03-02-2021 20:25   Güncelleme : 03-02-2021 20:26

Sadakatsiz Selçuk annesi kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Selçuk dizideki annesi Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında?

Sadakatsiz Selçuk annesi kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Selçuk dizideki annesi Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz Selçuk annesi kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz Selçuk dizideki annesi Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında? Kanal D ekranlarında her Çarşamba Heyecanlı bölümleriyle seyirciyle buluşan Sadakatsiz dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyenlerin ilgi odağı oldu. Sadakatsiz 15. Bölümde Selçuk’un çatıdan düşüp ölümle burun buruna gelmesi üzerine hastaneye kaldırılan Selçuk’u annesi ziyaret geliyor.

Melisa Döngel, Sadakatsiz ’de Selçuk karakterinin annesinin gençliği rolünü canlandırdı. Oyunculuk kariyerine Elif dizisi ile başlayan Melisa Döngel, Sadakatsiz izleyicileri tarafında oldukça merak edildi. Peki, Melisa Döngel hakkındaki merak edilenleri araştırdık.

Sadakatsiz Selçuk kimdir?


Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ'da yaşayan bir ailenin istenmeyen çocuğu olarak dünyaya geldi. Selçuk, annesi alkolik olduğu için çocuk istemediği için zor bir çocukluk geçirdi. Aynı zamanda, alkolik anne yerel halk tarafından istenmeyen bir durumdur. Zaman geçer ve Selçuk Nil'e aşık olur. Ama bu aşk bir takıntı haline gelir. Selçuk, müzikle ilgilenen içe dönük bir çocuktur. Bu nedenle pasif, saldırgan bir yapıya sahip olan Selçuk, öfke patlamaları yaşamaz.

Melisa Döngel kimdir?


25 Ekim 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melisa Döngel, eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu, oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Elif dizisi ile yaşamıştır. Arka Sokaklar ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde rol alan Melisa Döngel, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikâye dizisinde Deniz karakterine hayat vermektedir. Melisa Döngel, 1.74 boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur.

Melisa Döngel'in rol aldığı diziler ve filmler:


2018 – Bizim Hikaye (Deniz) (TV Dizisi)
2016 – Arka Sokaklar (Nil) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedik (Sevtap) (TV Dizisi)
2014 – Elif (Süreyya) (TV Dizisi)