Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 20:42   Güncelleme : 13-01-2021 20:42

Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz dizisi hangi hastanede, villada, şehirde çekildi? Sadakatsiz Uyarlama kore versiyonu sonunda ne oluyor?

Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz dizisi hangi hastanede, villada, şehirde çekildi? Sadakatsiz Uyarlama kore versiyonu sonunda ne oluyor?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz nerede çekiliyor? Sadakatsiz dizisi hangi hastanede, villada, şehirde çekildi? Sadakatsiz Uyarlama kore versiyonu sonunda ne oluyor? Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran Sadakatsiz, izleyicileri ekrana kilitliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla merak uyandırıyor. Her bölümüyle izleyicilerin beğenisini toplayan Sadakatsiz, nerede çekildiği ve nereden uyarlama olduğu araştırılıyor. Sadakatsiz nerede çekiliyor, nereden uyarlama? Kanal D ekranlarında Çarşamba günü yayınlanan Sadakatsiz, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla merak uyandıran dizi izleyicilerden tam not aldı. Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk oluşturuyor. Sadakatsiz Med Yapım ve Mednova yapım imzalı, yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan yapım, kısa sürede seyircilerin dikkat çekmeyi başardı.

Sadakatsiz’in merak uyandıran bölümleri izleyicilerin beğenisini topluyor. Sadakatsiz de Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

Sadakatsiz nereden uyarlama?

İngiliz yapımı olan Doctor Foster’ıin Türkiye uyarlaması olan dizinin 2020 yılında JTBC kanalında yayınlanan lisanslı versiyonu da bulunuyor. Güney Kore uyarlamasının ismi ile The World of The Married'dir.

Sadakatsiz nerede çekiliyor?


Sadakatsiz çekimleri Tekirdağ’da gerçekleştiriliyor. Tekirdağ Süleymanpaşa Barlar sokağında ilk bölüm çekimleri yapılan dizinin ilerleyen bölümlerde Hükümet Caddesinde çekilecek. Sadakatsizler dizisi Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde çekilmektedir. İlerleyen süreçte İstanbul’a taşınacak olan set için araştırmalar devam ediyor.

SADAKATSİZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?


Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu bulunuyor.