Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 22:28   Güncelleme : 17-02-2021 22:29

Sadakatsiz Mert diziden nasıl ayrıldı? Mert Sadakatsiz'den ayrıldı mı? Eren Vurdem Sadakatsiz dizisinden neden ayrıldı?

Sadakatsiz Mert diziden nasıl ayrıldı? Mert Sadakatsiz'den ayrıldı mı? Eren Vurdem Sadakatsiz dizisinden neden ayrıldı?

Kayseritempo.org -Sadakatsiz Mert diziden nasıl ayrıldı? Mert Sadakatsiz'den ayrıldı mı? Eren Vurdem Sadakatsiz dizisinden neden ayrıldı? Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, kadrosundan bir isim ile gündemden düşmüyor. İlk bölümlerde Asya ile birlikte olup eşini aldatan Mert karakteri geçtiğimiz bölümlerde diziye veda etti. Mert karakterinden dolayı sosyal medyada sürekli tepki alan Eren Vurdem, mesaj yayınlayarak diziden ayrıldığını duyurdu.

Çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz, konusu ve oyuncularıyla gündemden düşmüyor. Birbirinden renkli oyuncuları kadrosuna dahil eden dizi, geçtiğimiz günlerde beklenmedik kararla Mert karakterini diziden çıkarttı. Yayınlandığı günden beri Eşini sürekli aldatan Mert, son bölümde evden kovulmuştu ve bir daha dizi sahnelerinde yer almadı. Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem, sosyal medyadan mesaj yayınlayarak diziye veda ettiğini açıkladı.

Sadakatsiz Mert diziden nasıl ayrıldı?

Asya ile beraber olduktan sonra Volkan'ın gözü Mert'in üzerinde olması elbet bir plan yapacağını gösteriyordu. Geçtiğimiz bölümde Volkan, plan kurarak Mert'ten öcünü aldı. Bir kıza para vererek Mert ile birliktelik fotoğraflarını isteyen Volkan, Bahar'a resimleri gönderdi. Bahar bu durum sonrası Mert'î evden kovdu. Bütün bir bölüm boyunca gözükmeyen Mert karakteri izleyiciler tarafından merak edildi.

Mert neden ayrıldı?

Dizide sürekli eşini aldattığı için tepki alan Mert karakteri, geçtiğimiz bölüm diziye veda etti. Dizinin orijinal Doctor Foster'da olduğu gibi Sadakatsiz'de bu karakterin varlığına son verildi. Diziden ayrılan Eren Vurdem, sosyal medya üzerinde mesaj yayınlayarak diziden ayrıldığını açıkladı.