Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 22:12   Güncelleme : 13-01-2021 22:12

Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kim? Sadakatsiz dizisi Gönül karakteri Gözde Seda Altuner Nereli, Kaç yaşında, Kıyafetleri hangi marka?

Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kim? Sadakatsiz dizisi Gönül karakteri Gözde Seda Altuner Nereli, Kaç yaşında, Kıyafetleri hangi marka?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz Derin'in annesi Gönül kim? Sadakatsiz dizisi Gönül karakteri Gözde Seda Altuner Nereli, Kaç yaşında, Kıyafetleri hangi marka? Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz gündemi bir süredir meşgul ediyor. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla merak uyandıran dizi büyük beğeni toplarken, karakterler bir bir araştırılıyor. En çok merak edilenler arasında Derin’in annesini gerçekte kim olduğu sorgulanıyor.

Reyting listesinde ilk sıralarda yer alan Sadakatsiz kadrosu ve oyuncularıyla Med Yapım ve Mednova yapım imzalı Sadakatsiz yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı dizi karşımıza çıkarken BBC yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanmış olması da dikkat  çekiyor. Sadakatsiz dizisinin güçlü oyuncu kadrosu merak edilirken en çok arananlar arasında Derin'in annesi Gönül oluyor.

Sadakatsiz Derin'in annesi


Kırklı yaşlarının ortasında. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Tekirdağ’da tanınan bir aileden geliyor. Erken yaşta Haluk ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Derin ile oğlu Demir dünyaya gelmiş. Kimi zaman iyi bir anne; kimi zaman ise çocuklarına, kendi yapamadıklarının misyonunu yüklemekte. Özellikle Derin’in hem kendini geliştirmesi hem de evlenip iyi, dışarıdan bakanların gıpta edecekleri saygın bir evlilik yapması için çabalıyor.

Gözde Seda Altuner kimdir?


Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterine hayat veren Gözde Seda Altuner, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Gözde Seda Altuner, 6 Haziran 1982'de İstanbul'da doğdu. Seda Altuner, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bu başarılı oyuncu ilk olarak 2005 yılında "Ev Hapsi" dizisiyle ekran önüne çıktı. Bugüne kadar birçok film ve dizi projesinde rol aldı. "Cast-ı Olan mı Var" adlı kısa filmin senaristi ve filmde oynadı.Son olarak Sadakatsiz dizisinde devam eden oyuncu büyük başarılar elde etmiştir.

Gözde Seda Altuner'in oynadığı dizi ve flimler
2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi 2020)
2018 – Söz Vermiştin (Bilge)
2018 – Avlu
2018 – Street / Cadde (Kısa Film)
2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)
2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Ece)
2013 – Celal ile Ceren
2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki
2009 – Çılgın Kanal (Sevcan)
2009 – Melekler ve Kumarbazlar
2008 – İş Arıyoruz (Pelin)
2007 – Hayat Kavgam
2007 – Eşref Saati (Lütfiye)   
2005 – Ev Hapsi